Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Balena befason peshkatarin, këto foto po 'çmendin' rrjetin

Postuar: 17/05/2019 - 15:53

Njerëzit e harrojnë shpesh se sa të vegjël janë përpara mëmës natyrë, e cila përpiqet herë pas here t’ua kujtojë.

Pikërisht këtë ka bërë kjo balenë që është fotografuar në brigjet e Kalifornisë.

Gjiri Monterej në këtë zonë është shumë i pasur me gjallesa të shumta detare, sidomos me balenat, që tërheqin plot vizitorë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 22:57

Kukullat e seksit aktualisht janë një nga bizneset më fitimprurëse në botë.

Postuar: 24/08/2019 - 09:08

DASHI: Ju i keni borxh një mirënjohje njerëzve që ju kanë ndihmuar në jetën tuaj, të gjithë ata m

Postuar: 23/08/2019 - 22:30

Keni probleme me gjumin? Një teknikë e ushtarakëve do t’ju vijë në ndihmë.

Postuar: 23/08/2019 - 20:54

Format dhe llojet e këmbës janë nga më të ndryshmet dhe janë pikërisht gishtat ata që përcaktojnë

Postuar: 23/08/2019 - 19:49

Prej disa ditësh, pylli gjigant i Amazonës është mbuluar nga flakët.