Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bashkim Fino feston ditëlindjen, ja si e surprizuan kolegët

Postuar: 12/10/2017 - 16:08

Seanca plenare e kësaj të enjteje është shoqëruar me debate të forta mes deputetëve të opozitës dhe mazhorancës. Por, përtej debateve e sherreve mes palëve, nuk kanë munguar dhe momentet e bukura. Deputeti i Partisë Socialiste, Bashkim Fino, feston sot 55-vjetorin e lindjes.

Kjo datë e veçantë për deputetin Fino duket se nuk është harruar nga kolegët e tij socialistë. Këta të fundit kanë suprimuar Finon, teksa i kanë dhuruar një buqetë me trëndafila të kuq e të bardhë.

Në këtë foto tregohet momenti kur deputetit i dhurohen lulen, ku siç duket është nën shoqërinë e disa deputetëve të majtë, me të cilët shfaqet i qeshur dhe në një bisedë mjaft miqësore.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/02/2018 - 18:54

Kafshët shtëpiake ndihmojnë në kurimin e çrregullimeve psikologjike, raporton një studim i fundit nga Universitetiti i Liverpool në Mbretërinë e bashkuar.

Piramida Gazës, sekreti i vendosjes perfekte të blloqeve

Postuar: 19/02/2018 - 18:09

Megjithse me një anim të vogël në ngritjen e saj, Piramida e Madhe e Gazës në Egjipt përfaqëson një monument perfeksioni të inxhinierisë së lashtë, aq sa shkencëtarët modernë

Postuar: 19/02/2018 - 17:23

Xhelozitë janë të ndryshme për secilin nga ne. Dikush mund të xhelozojë për diçka që tjetrit nuk I bën aspak përshtypje.

Postuar: 19/02/2018 - 14:24

Të gjithë kanë sot një smartphone, por jo të gjithë e dinë se çfarë mundësish mund t’ju ofroj kombinimi i duhur i numrave.

Postuar: 19/02/2018 - 14:14

A nuk ishte permanenti modë e viteve ’80-’90-të?!

Postuar: 19/02/2018 - 13:39

Veza bën pjesë në listën e 10 ushqimeve më të shëndetshme dhe jo pa arsye. Ajo përmban një sërë vlerash ushqyese, që nga sasia e lartë e proteinave e deri tek kolina.

Postuar: 19/02/2018 - 11:32

Për më shumë se 100 vjet, një kuti me zbukurime të dizajnuara për të festuar dashurinë dhe erotizmin, bartte një sekret historik.