BREAKING NEWS

SPAK merr vendimin e papritur, rrëzon OFL-në dhe heq sekuestron për 48 pasuri: U bllokuan në kundërshtim me ...

SPAK merr vendimin e papritur, rrëzon OFL-në dhe heq sekuestron
x

Lifestyle

Befason aktorja e filmave me “pullë të kuqe”, këshilla meshkujve: Çfarë duhet të dini për të qenë të mirë në shtrat

Befason aktorja e filmave me “pullë të kuqe”,
ktorja e filmave për të rritur, Esperanza Gomez ka ndarë disa këshilla për meshkujt që duan të kenë performancë më të mirë në shtart.
 
Gomez tregoi gjenë kryesorë që meshkujt, sipas saj, e bëjnë gabim kur vjen puna tek marrëdhëniet intime në një dalje të sajën në ‘The Juanpis Live Show’.
 
Për 39-vjeçaren kolumbiane ajo që meshkujt nuk duhet të bëjnë është që të kenë mungesën e taktit dhe të nisin direkt me ‘aktin kryesor”.
 
Sipas saj, përpara këtij hapi duhet që situata në ngrohet disi.
 
Ajo u shpreh:
 
Shumë burra nuk e vrasin kurrë mendjen se si të gjejnë mënyrën e duhur për të joshur një grua. Shumica e tyre duan thjesht të dalin direkt në temë. Gratë duan që t’u flasësh, që t’u zgjosh dëshirat. Në na pëlqen ta na prekin dhe të dëgjojmë zërin e partnerit. Më pëlqen zëri i një burri joshës."