Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Befason aktorja e filmave me “pullë të kuqe”, këshilla meshkujve: Çfarë duhet të dini për të qenë të mirë në shtrat

Postuar: 24/05/2019 - 09:13

ktorja e filmave për të rritur, Esperanza Gomez ka ndarë disa këshilla për meshkujt që duan të kenë performancë më të mirë në shtart.
 
Gomez tregoi gjenë kryesorë që meshkujt, sipas saj, e bëjnë gabim kur vjen puna tek marrëdhëniet intime në një dalje të sajën në ‘The Juanpis Live Show’.
 
Për 39-vjeçaren kolumbiane ajo që meshkujt nuk duhet të bëjnë është që të kenë mungesën e taktit dhe të nisin direkt me ‘aktin kryesor”.
 
Sipas saj, përpara këtij hapi duhet që situata në ngrohet disi.
 
Ajo u shpreh:
 
Shumë burra nuk e vrasin kurrë mendjen se si të gjejnë mënyrën e duhur për të joshur një grua. Shumica e tyre duan thjesht të dalin direkt në temë. Gratë duan që t’u flasësh, që t’u zgjosh dëshirat. Në na pëlqen ta na prekin dhe të dëgjojmë zërin e partnerit. Më pëlqen zëri i një burri joshës."

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2019 - 12:30

Ditët e fundit në Itali po qarkullon gjerësisht lajmi i fituesit të më të madh në historinë e lotarisë italiane, SuperEnaloto.

Postuar: 16/08/2019 - 23:58

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 17 gusht 2019.

Postuar: 15/08/2019 - 23:18

Është i ditur fakti që seksi ka efekt relaksues, madje e stimulon gjumin.

Postuar: 15/08/2019 - 21:49

Gazeta e Mjekësisë Seksuale botoi një studim të ri që i jepte përgjigje një pyetjeje disi të paza

Postuar: 15/08/2019 - 21:33

Një video virale ka bërë që autoritetet të marrin masa ekstreme e të mbyllin një plazh të tërë në

Postuar: 15/08/2019 - 20:09

Bëni një muaj plazh dhe në tetor nuk keni asnjë grimë ‘ngjyrë çokollate’ në lëkurë?