BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren Sali Berishës më 22 mars 1992, puçi që bënë me ndihmën e Ramiz Alisë dhe roli sekret i CIA që tronditi politikën

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren
x
BREAKING NEWS

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e udhëheqë PD-në në zgjedhjet e 14 majit. Publikohet DOKUMENTI

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e
x
BREAKING NEWS

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun
x
BREAKING NEWS

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe avokatëve

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm ‘maja e ajsbergut’, Meta-Berisha fshehin miliona euro pasuri të pajustifikuara nëpër botë, ja pronat e tyre sekrete në Shqipëri që pritet të sekuestrohen

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm
x
BREAKING NEWS

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia bën rekurs në Gjykatën e Lartë, ja saga 24-vjeçare e përplasjeve të tij me Berishën dhe tentativa për ta eliminuar në 2019 kur do padiste ish-kryeministrin 

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia
x
BREAKING NEWS

‘Mall Holande mo lale, s’mbaj gjo të keqe unë mor burrë’, zbërthehen prapaskenat e shitjes së drogës në Tiranë! Si ‘cjapi te kasapi’ te i infiltruari i policisë (BISEDA)

‘Mall Holande mo lale, s’mbaj gjo të keqe unë mor
x
BREAKING NEWS

“Izet Haxhia të shpallet...”/ Bëri rekurs në Gjykatën e Lartë, avokati Idajet Beqiri trondit me deklaratën dhe zbardh detajet e forta: Sali Berisha nxori në pritë Azem Hajdarin

“Izet Haxhia të shpallet...”/ Bëri rekurs në
x

Lifestyle

'Bëhuni gati për suksese të mëdha në punë', horoskopi ditor për nesër, e shtunë 28 janar 2023

'Bëhuni gati për suksese të mëdha në

Dashi

Do të ketë një mënyrë për të qartësuar disa gjëra që ju mundojnë. Në punë mund të jeni surpriza e madhe e punëdhënësve tuaj. Përsa i përket dashurisë, rrini me këdo që ju frymëzon më shumë.

Demi

Është një periudhë ku bie në sy krijimtaria juaj: mos kini frikë ta shfaqni në punë, për të fituar vlerësimin e kolegëve dhe eprorëve. Në dashuri, mbajini fort ata që doni.

Binjakët

Në punë, disa thashetheme do t’ju vënë në vështirësi. Mundohuni të ecni përpara dhe të mos ushqeni diskutimet. Në aspektin e dashurisë, disa grindje me gjysmën tuaj: por asgjë e pazgjidhshme.

Gaforrja

E ardhmja juaj e punës mund të shohë një ndryshim të mirëpritur. Nga ana sentimentale, era po fryn në favorin tuaj. Vendosini vetes synime të mëdha për të ardhmen.

Luani

Dijeni se ky vit do të jetë një vit protagonistësh. Përgatituni të jeni lider, si në punë ashtu edhe në grupin tuaj të miqve. Në dashuri, përballuni me ankthet tuaja dhe lëreni veten të presë rrjedhën.

Virgjëresha

Dashuria e qëndrueshme ju bën që gjërat të shkojnë vaj në çdo gjë. Vendosni pasionin në gjithçka që bëni, veçanërisht në punën tuaj: përfitimet do të vijnë.

Peshorja

Përballë disa grindjeve në punë, nevojitet diplomacia për të ndërmjetësuar kushtet më të mira dhe mbi të gjitha për të krijuar një hapësirë të përshtatshme për ju. Për ta jetuar mirë dashurinë, përpiquni të jeni më të hapur duke u përballur dhe duke menaxhuar karakterin tuaj.

Akrepi

Bëhuni gati për suksese të mëdha në punë. Triumfet do të sjellin përfitime të thella edhe në aspektin e dashurisë: mos i mohoni vetes ndonjë përvojë të re.

Shigjetari

Kushtet po favorizojnë marrëdhënien me personin që dashuroni: përfitoni çdo mundësi për të qenë me të. Në punë prisni lajme të mrekullueshme.

Bricjapi

Fati ju hap rrugën për gjëra të mëdha për sa i përket punës: thjesht duhet të keni aftësinë për t’i kapur ato. Në dashuri, historia juaj është e mrekullueshme.

Ujori

Po kaloni një periudhë vështirësie ekonomike. Mos u dekurajoni, punoni mirë dhe promovimet do të vijnë. Në dashuri do të keni aftësinë për ta mbajtur lidhjen në çift të bashkuar.

Peshqit

Në punë, ju jeni njeriu me përgjegjësi: jini konstruktiv dhe mos e ekzagjeroni kurrë. Në dashuri do t’ju duhet të kaloni një periudhë melankolike.