BREAKING NEWS

Zgjedhjet në Itali - Exit Poll-et nxjerrin fituese Melonin, mediat e huaja: Fitorja e saj do të alarmojë pjesën më të madhe të Europës

Zgjedhjet në Itali - Exit Poll-et nxjerrin fituese Melonin, mediat e huaja:
x
BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e Shëndetësisë: Ja ç'po ndodh në Shqipëri

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e
x
BREAKING NEWS

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe shqiptarët, zbulohet plani i ri i emigracionit

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe
x
BREAKING NEWS

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike
x
BREAKING NEWS

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non grata’: Ja çfarë i thashë ambasadores

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non
x
BREAKING NEWS

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë shumë të hapur për...

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë
x
BREAKING NEWS

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet dëshmia tronditëse e ‘gangsteres’ nga Bilishti, Deizi Arapi: Shteti të më mbrojë, do më gjejnë në ndonjë kanal, ja me kë kam pasur konflikte

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë të riun, dyshimet e para

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë
x

Lifestyle

Bëjini "sytë katër"! Ditët e mbetura të gushtit do të jenë problematike për këto 3 shenja horoskopi

Bëjini "sytë katër"! Ditët e mbetura të

Gushti është muaji që shumica prej nesh presim çdo vit për të shijuar pushimet verore dhe madje sipas yjeve është edhe periudha më romantike e vitit!

Megjithatë, muaji i fundit i verës që po kalojmë nuk do të jetë më i miri për disa shenja të horoskopit që mesa duket do ta kenë të vështirë dhe do të përballen me sfida që do t’i sforcojnë.

Më poshtë lexoni se cilat janë tre shenjat më të pafat të zodiakut për gushtin e vitit 2022, për të cilat duhet të keni shumë kujdes në periudhën e ardhshme:

Dashi

Pjesa tjetër e verës, me sa duket, nuk do të jetë koha më e mirë për ju Dashi. Mbani sytë hapur tani e tutje sepse pengesat, grackat dhe problemet do të bëhen një dukuri e përditshme dhe do të testojnë durimin tuaj. Një udhëtim që keni organizuar mund të anulohet në minutën e fundit dhe arsyeja do të jenë grindjet me bashkëudhëtarin tuaj, pavarësisht nëse ai është partneri juaj apo thjesht një person i afërt e miqësor. Nëse ruani gjakftohtësinë tuaj dhe i trajtoni gjërat në mënyrë diplomatike, mund të mos humbisni pushimet tuaja.

Peshorja

Parashikohen ndryshime të mëdha për shenjën tuaj në periudhën e ardhshme, të cilat do t’ju shqetësojnë ujërat dhe të dhënat. Në atë që vijon nuk do të keni zgjidhje, por ajo që do të mund të bëni është t’i përballoni me qetësi dhe reale për të parë se çfarë mund të bëhet tani e tutje për të mirën tuaj. Nëse jeni në një lidhje përgatituni edhe për një ndarje përfundimtare ndërsa në punë ndjeni se jeni të padrejtë, tani nuk është koha për t’u ankuar sepse mund ta gjeni veten edhe në pushim të përhershëm… kushtojini vëmendje sjelljes suaj.

Akrepi

Së fundi, edhe ju Akrepat do të përballeni me probleme të ndryshme që do të kenë të bëjnë kryesisht me jetën tuaj personale. Në periudhën e ardhshme do të ketë mjaft tension dhe acarim në atmosferë, ndaj nëse doni të bëni sqarime dhe të vendosni kufij dhe rregulla për marrëdhëniet tuaja, lëreni për më vonë sepse me shumë mundësi thjesht do të ziheni dhe do të prishni humorin!