BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x

Lifestyle

Bëjnë gjithçka për të arritur atë që duan, këto janë 5 shenjat më xheloze të horoskopit

Bëjnë gjithçka për të arritur atë që duan,

5- Virgjëresha

Jini të kujdesshëm me një Virgjëreshë xheloze. Të sunduar nga Mërkuri, planeti i komunikimit, Virgjëreshat mund të jenë të mprehtë me gjuhën e tyre kur vuajnë nga zilia. Në përgjithësi, ata duan të jenë versioni më i mirë i mundshëm i vetes.

Nëse një Virgjëreshë shpenzon vite duke punuar shumë për t’u bërë një instruktor fitnesi, dhe ata vazhdojnë të mos gjejnë një punë në atë fushë, ata do të bëhen xheloz kur të shohin njerëz të tjerë me shumë më pak përvojë duke gjetur punën e tyre të ëndrrave.

4 -Demi

Demit i pëlqen të kënaqet me pjesët më të bukura të jetës, por jo çdo Dem është në gjendje të përballojë një jetë luksoze. Ata mund të bëhen tepër kokëfortë dhe pesimistë, madje mund t’ju bëjnë të ndiheni keq për një mënyrë jetese kaq ekstravagante.Fatmirësisht, ndjenja është përgjithësisht e përkohshme dhe do të kalojë.

3- Luani

Luani ka një energji konkurruese argëtuese, por nëse ndihet sikur po ia kaloni, ata do të jenë të gatshëm të provojnë vlerën e tyre. Luanët mund të jenë njerëz shumë të qetë dhe të këndshëm kur egoja e tyre nuk kërcënohet, por kur dikush nuk është i impresionuar nga ajo që Luani ka për të ofruar, ata bëjnë gjithcka për të rënë në sy.

2 -Gaforrja

Gaforrja është një shenjë kryesore e ujit, që do të thotë se mund të jetë mjaft i fortë me ndjenjat e tij. Nëse një Gaforre është xheloz, do ta kuptoni menjëherë. Ata e urrejnë të refuzohen e për pasojë, do t’ju godasin aty ku nuk do ta besoni.

Ndonjëherë, ata xhelozojnë kur të tjerëve po u ecën ‘jeta vaj’.

1 -Akrepi

Asnjë shenjë nuk ka një reputacion më të madh për xhelozi sesa Akrepi. Ata do të bëjmë çdo gjë që të marrin atë që duan. Akrepat në marrëdhënie tregojnë xhelozinë e tyre përmes paranojës dhe dyshimit.