BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x

Lifestyle

Bëni kujdes me blerjet/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për secilën shenjë

Bëni kujdes me blerjet/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Ka gjasa të realizoni një udhëtim të shkurtër. Ekziston mundësia që një prej të njohurve të rinj të ketë lidhje me profesionin tuaj, çfarë do t’ju shërbejë shumë

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Do të refuzoni qëllimisht të bini në kompromis këtë të diel të korrikut. Nëse do të qëndroni vetëm dhe nuk do të bashkëpunoni me të tjerët, nuk do të keni rezultate pozitive.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Mund të përfshiheni në një situatë mjaft delikate. Mos filtroni me persona që janë në një marrëdhënie dhe mos provokoni xhelozi nëse jeni të martuar. Është dita e duhur për të bërë eksperimente në kulinari, por edhe në arredimin e shtëpisë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Nëse nuk ndiheni në gjendjen e duhur për të punuar, bëni të pamundurën që të bëni pushim, për t’u ndjerë mirë në ditët në vijim. Mbrëmjen rekomandohet t’ia kushtoni partnerit/partneres suaj, e cila/i cili me shumë gjasë do të shprehë pakënaqësi ndaj jush.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Mund të befasoheni nga vizita e dikujt gjatë ditës së parë të kësaj fundjave. Mund të bëhet fjalë për ish partnerin/partneren tuaj, një mik të vjetër ose shokun/shoqen e fëmijërisë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Ekziston mundësia të futeni thellë në mendime këtë të diele, gjë do t’ju çojë edhe drejt marrjes së një vendimi. Idetë e reja janë të mirëpritura, mbi të gjitha në punën tuaj.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Ndiqni intuitën për çështjet e zemrës. Në këtë mënyrë, ka gjasa të shpëtoni marrëdhënien tuaj. Bëni kujdes me dietën dhe përpiquni të kryeni sa më shumë aktivitet fizik.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Këtë të diele do të kuptoni më shumë se kurrë se dashuria zëvendëson gjithçka. Do të kaloni një ditë ku do të dominojë pozitiviteti. Do të fitoni para mjaftueshëm, por bëni kujdes me blerjet e mëdha.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Mos e teproni me besimin në vetvete. Respektoni ndjenjat e të tjerëve, sidomos kur bëhet fjalë për persona më të mëdhenj në moshë se ju. Shigjetarët familjarë këshillohet të kalojnë sa më shumë kohë me familjen.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Gjatë kësaj të diele do të mësoni një lajm që do të ndikojë pozitivisht në jetën tuaj. Është mjaft e rëndësishme që të kryeni aktivitet fizik, por mos e tejkaloni masën. Tregohuni të vëmendshëm ndaj shpenzimeve që mund të kryeni të dielen.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Mendohuni mirë para se të merrni një vendim të rëndësishëm për të investuar aty ku ju keni kohë që e planifikoni. Ekziston mundësia të përfundoni me sukses një projekt të komplikuar.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Mos hezitoni ta shpallni planin tuaj për një biznes të caktuar apo të shpallni marrëdhënien tuaj romantike. Tregojini qëllimet tuaja dhe duhet të jeni krenar për ato çfarë keni arritur.