BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x
BREAKING NEWS

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet i vdekur i riu në Elbasan

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet
x
BREAKING NEWS

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria, sinoptikanët në Greqi tregojnë dy qytetet shqiptare që do të përjetojnë temperatura ekstreme!

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit, ja çfarë po ndodh në spitale

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete
x
BREAKING NEWS

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë
x

Lifestyle

Bëri zërin e kukullës në "Squid Game", por aktorja nuk e ka parë serialin që bëri bujë në mbar botën

Bëri zërin e kukullës në "Squid Game", por aktorja

Zëri i kukullës më të famshme pë momentin në të gjithë botën është ai i kukullës gjigante në serialin "Squid Games".

Vajza që qëndron pas zërit të kukullës është aktorja 10-vjeçare Reagan To. Vogëlushja ka treguar se nuk e ka parë serialin pasi prindërit nuk e lejojnë.

“Gjithçka filloi kur babai im i kërkoi mamasë sime të shikonte ‘Squid Game’ pasi ishte shfaqja më e njohur në botë. Ata nuk e kishin idenë se ishte zëri im, dhe kur arritën në atë skenë ata thanë, ‘prit një moment, kjo është Reagan, ky është zëri i saj’", -ka treguar ajo.

“Mamaja ime e kërkoi atë në mediat sociale dhe zbuloi se njerëzit po përdornin zërin tim në videot e YouTube dhe madje u shfaq në Saturday Night Live për një skeç. Unë nuk kam parë asnjë prej tyre. Mamaja ime më ka treguar pak, por pikërisht përpara pjesës së dhunshme ajo sapo e ndaloi atë. Dhe edhe vëllai im, ai është katërmbëdhjetë vjeç dhe prindërit e mi nuk e lejojnë as ta shikojë atë,"- ka treguar vogëlushja.