BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju, qeshni!

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju,
x
BREAKING NEWS

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që 'Rithemelimi' dërgoi në KQZ (FOTO)

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që
x
BREAKING NEWS

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”, zbulohet komunikimi pak minuta para vrasjeve (Video)

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”,
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja cila ishte lidhja e ish agjentit të FBI-së me Agron Nezën

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja
x
BREAKING NEWS

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për shpalljen time non-grata

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për
x
BREAKING NEWS

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë në Gramsh

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen e rëndësishme me këtë vend

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë gjahu, më pas shkoi tek vëllai i tij dhe...

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë
x

Lifestyle

Besnikë deri në përjetësi! Me këto shenja të Horoskopit do të keni një marrëdhënie perfekte

Besnikë deri në përjetësi! Me këto shenja të

Nëse po kërkoni një partner tek i cili mund të mbështeteni dhe të besoni, horoskopi mund t’ju ndihmojë për këtë. Shenjat e mëposhtme konsiderohen si më besniket, sipas astrologëve.

Virgjëresha

Këta persona njihen për personalitete të qëndrueshme, të arsyeshme dhe të fortë. Kanë nevojë për saktësi në mënyrë që të përparojnë. Virgjëreshat funksionojnë më mirë me rutinën. Ata jo vetëm që janë të mirë për të realizuar plane, por janë një nga partnerët më të besueshëm në një marrëdhënie.

Demi

Shpesh mund të dëgjoni se ai është dembel, por kur angazhohet për diçka, asgjë nuk mund ta largojë atë nga detyrat e tij. Pjesëtarët e kësaj shenje janë shumë besnikë. Kur bëhet fjalë për një lidhje, ata do t’ju përkushtohen deri në vdekje. Ata preferojnë rehatinë dhe sigurinë sesa emocionet, gjë që flet edhe më shumë në favor të besueshmërisë së tyre si partnerë.

Bricjapi


Bricjapi merr përgjegjësinë në një nivel të lartë. Thjesht nuk mund të mohohet që Bricjapët janë të besueshëm deri në thelb. A do t’ju lërë të bllokuar një Bricjap edhe nëse ai është duke bërë diçka tjetër? Në asnjë mënyrë! Nëse makina juaj prishet gjatë rrugës, ai do t’ju ndihmojë. Bricjapët janë partnerë që nuk do t’ju zhgënjejnë kurrë.

Peshorja

Kur bëhet fjalë për besueshmërinë, këta persona rrallëherë zhgënjejnë. Për këta persona asgjë nuk është më e rëndësishme se ruajtja e stabilitetit dhe ekuilibrit dhe kjo vlen edhe për marrëdhëniet e tyre të dashurisë. Peshoret nuk janë të lumtur nëse njerëzit rreth tyre nuk janë të lumtur.
Mund të mbështeteni gjithmonë te një Peshore nëse keni nevojë për dikë që t’ju dëgjojë, sepse ata janë gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar.