Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Besojeni apo jo, këto janë 4 punët më ‘të vetmuara’ në botë

Postuar: 20/09/2019 - 20:35

Të tjerët shmangin vetminë si murtaja. Ka njerëz që punojnë jashtë civilizimit me pak ose aspak ndërveprim shoqëror. Disa i kërkojnë këto punë sepse u pëlqen të jenë vetëm ndërsa të tjerët mund të rendin pas tyre për përvojën.

 
Sido që të jetë, ka disa punë të çmendura atje për ata që thjesht duan të largohen nga të gjitha.
 
KOPSHTARI DIMËROR I YELLOWSTONE NATIONAL PARK
ROJE NË ISHULLIN BARDSEY
 
KUJDESTARI I QENVE SIRIUS
 
ROJA E ISHULLIT GABO
 
STUDIUES NË STACIONIN KËRKIMOR CONCORDIA

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 11:42

Sipas një gazete belge, kryetari i bashkisë së Charleroi në Belgjikë, Paul Magnette, ka urdhëruar policinë bashkiake që të mos ekzekutonin një urdhër dëbimi për një familje shqiptare.

Postuar: 23/10/2019 - 10:48

Një asteroid pritet të kalojë pranë tokës dhe mund të shihet me ndihmën e një teleskopi të vogël

Postuar: 21/10/2019 - 15:50

Një në çdo dy shtëpi banohet nga vetëm një person në Berlin, kryeqytetin e Gjermanisë.Shumë shoqa

Postuar: 21/10/2019 - 11:42

Njihuni me parashikimin e astrologut të famshëm italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjen