BREAKING NEWS

Pamjet ‘bombë’ të Artan Hoxhës për kryebashkiakun socialist që shfaqet duke pirë kokainë, dalin detajet çfarë dallohet në video dhe paralajmërimi i rëndë

x

Lifestyle

Besojeni apo jo, këto janë 4 punët më ‘të vetmuara’ në botë

Të tjerët shmangin vetminë si murtaja. Ka njerëz që punojnë jashtë civilizimit me pak ose aspak ndërveprim shoqëror. Disa i kërkojnë këto punë sepse u pëlqen të jenë vetëm ndërsa të tjerët mund të rendin pas tyre për përvojën.

 
Sido që të jetë, ka disa punë të çmendura atje për ata që thjesht duan të largohen nga të gjitha.
 
KOPSHTARI DIMËROR I YELLOWSTONE NATIONAL PARK
ROJE NË ISHULLIN BARDSEY
 
KUJDESTARI I QENVE SIRIUS
 
ROJA E ISHULLIT GABO
 
STUDIUES NË STACIONIN KËRKIMOR CONCORDIA