Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bie në një pus 4.2 metra të thellë, shpëton mrekullisht djali 4 vjeçar

Video: 

Postuar: 14/06/2018 - 16:36

Ky është momenti emocionues kur një djalë katërvjeçar është shpëtuar pasi kishte rënë një pus 4.2 metra të thellë.

Ganesh kishte rënë në gropën e thellë pasi kishte qenë duke luajtur në fshatin Sikheri në Indi.

Është dashur hapja e një grope me eskavator që n mënyrë të tillë banorët e fshatit të mund të futeshin për të shpëtuar djalin. (

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/08/2018 - 22:05

Video e kësaj nëne po bëhet virale në internet. Në pamjet në fjalë shihet se si Diola, gruaja e një gjinekologut Dardan Baftiut, vallëzon 10 minuta para se të lind.

Postuar: 16/08/2018 - 22:01

Çdo ditë e më shumë, femrat po heqin dorë nga seksi!

Postuar: 16/08/2018 - 21:22

Fotot janë bërë më popullore se kurrë që pas përhapjes së gjërë që smartphonët patën që nga viti

Postuar: 16/08/2018 - 20:43

Memorizimi është një fakt që me kalimin e viteve mund dhe të dobësohet, ndaj gjithmonë është e rë

Postuar: 16/08/2018 - 20:13

Një dietë e pasur me fruta dhe perime shumëngjyrëshe luan një rol kyç për shëndetin.

Postuar: 16/08/2018 - 18:36

Revista gjermane “Petra” kreu një sondazh, në të cilin morën pjesë më shumë se 1000 g

Postuar: 16/08/2018 - 15:01

Yjet na sugjerojnë se cila është qendra më në sintoni me qenien tonë, qoftë vendbanim i përhershë