BREAKING NEWS

U zhduk në rrethana misterioze, Policia jep informacion: 3 të arrestuar për pengmarrjen e Jak Prengës në Kamëz, 7 të tjerë në kërkim

U zhduk në rrethana misterioze, Policia jep informacion: 3 të
x

Lifestyle

Biseda erotike dhe “seks” në internet pa u takuar asnjëherë, djali shkon ta shohë, shokohet kur zbulon se kush ishte vajza

Biseda erotike dhe “seks” në internet pa u takuar

Dy të rinj kishin nisur një lidhje dashurie pa u takuar fizikisht, por duke folur në rrjetet sociale. Por i janë futur telasheve pasi vendosën të takohen disa kohë pas bisedave të gjata dhe erotike në chat.

Një 23 vjeçar, i lindur në Suzzara është denoncuar në polici pas asaj që i bëri vajzës që e kishte njohur në internet.

Djali kur e pa, kuptoi se nuk kishte folur me vajzën që kishte përballë. Ajo kishte përdorur profil të rremë dhe foto jo të sajat gjatë gjithë kohës.

I tërbuar për këtë konstatim, i riu i kërkoi vajzës të dilte nga makina.

Ajo nuk pranoni të largohej, por ai e shtyu dhe e hodhi nga makina në rrugë.

Vajza jetonte në zonën e Kremones. Mediat italiane shkruajnë gjithashtu se vajza refuzoi të shkonte në hotel me djalin e kjo e shtyu më shumë inatin e tij.