BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Lifestyle

Blenë sallatë në dyqan, por ajo që gjen aty është për të vënë 'duart në kokë'!

Blenë sallatë në dyqan, por ajo që gjen aty është
Ajo me siguri duhet të ketë menduar se bëhej fjalë për një shaka teksa vaja e saj i tha se, kishte gjetur një merimangë në sallatë.
 
Por, kur Melissa Ryan-Skelly, një grua nga Irlanda e pa me sytë e saj, e kuptoi se ishte e vërtetë.
 
Gruaja menjëherë raportoi ngjarjen në faqen e Facebook të supermarketit Lidl të Irlandës, duke postuar foton e merimangës dhe duke kërkuar shpjegime për ndodhinë e pakëndshme.
 
Pyetur nga media irlandeze, zinxhiri i supermarketeve kërkoi falje dhe njoftoi se, kishte filluar një hetim të brendshëm.