Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Blerjet online/ Ja çfarë porosisni dhe çfarë u vijnë në shtëpi

Postuar: 11/10/2017 - 20:50

Në internet ka pafundësisht faqe online, të cilat reklamojnë e shesin produkte nga më të ndryshmet.

Jo gjithmonë ato që reklamohen në faqet online janë ashtu sic prezantohen, madje në disa raste janë edhe më keq.

Çmimet e tyre shpesh herë janë me leverdi, pasi janë shumë më lirë se sa tek dyqani i lagjes.Por edhe me to duhet bërë kujdes, pasi nuk janë të pakta rastet që produkti që ju porosisni nuk është i njëjtë me atë që merrni, duke u zhgënjyer tërësisht.

Konsumatorët e pakënaqur nga porositë që kanë bërë online kanë shpërndarë nëpër rrjetet sociale rezultatet e tmerrshme të blerjeve të tyre.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 15

Lajme nga e njejta kategori

Egjipti njofton zbulimin e tumave 3,500-vjeçare

Postuar: 09/12/2017 - 20:03

Egjipti njoftoi sot zbulimin e dy varreve të lashta  në qytetin jugor të Luxor të cilat datojnë rreth 3,500 vjet më parë, teksa qeveria përpiqet të ringjallë sektorin e dëmtuar të turizmit.
 

Postuar: 09/12/2017 - 09:06

Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Postuar: 08/12/2017 - 18:41

<p style="margin-top:0in;margin-right:0in;margin-bottom:12.1pt;margin-left:

Krokodili 8 metrosh pozon për turistët

Postuar: 08/12/2017 - 18:05

Ky është momenti kur një nga krokodilët më të mëdhenj në botë del nga uji i një lumi australian vetëm pak metra larg barkës plot me turistë.
 

Postuar: 08/12/2017 - 16:14

Kryetari i LIBRA-s, Ben Blushi ka kujtuar sot 8 dhjetorin, ditën kur një grup studentësh rrëzuan regjimin komunist.