BREAKING NEWS

Eksperti amerikan ngre alarmin me deklaratën e frikshme për Covid-19: Përtej kësaj jave duhet të...

Eksperti amerikan ngre alarmin me deklaratën e frikshme për Covid-19:
x

Lifestyle

As bukuria e as inteligjenca, ky është detaji që femrat shikojnë kur duan të zgjedhin mashkullin e jetës

As bukuria e as inteligjenca, ky është detaji që femrat

Nëse mendoni se femrat i zgjedhin partnerët nga bukuria e keni gabim. Një femër e zgjedh mashkullin e jetës së saj në bazë të faktit se sa kujdeset për higjienën vetjake.

Dhe detaji që e tërheq më shumë një femër janë këpucët që një mashkull mban veshur. Edhe pse është e vështirë femrat e shikojnë me vëmendje të thellë këtë gjë.

Psikologët thonë se femrat e kuptojnë nga kujdesi që tregon një mashkull për këpucët e tij se çfarë karakteri ka.

Nëse ato shikojnë se ai ka thonjtë e parregulluar, flokë të palarë dhe dhëmbë të prishur do të largohen menjëherë.

Mesa duket femrat kanë disa kritere që asnjë mashkull si ka menduar kurrë.