Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

As bukuria e as inteligjenca, ky është detaji që femrat shikojnë kur duan të zgjedhin mashkullin e jetës

Postuar: 18/08/2019 - 22:45

Nëse mendoni se femrat i zgjedhin partnerët nga bukuria e keni gabim. Një femër e zgjedh mashkullin e jetës së saj në bazë të faktit se sa kujdeset për higjienën vetjake.

Dhe detaji që e tërheq më shumë një femër janë këpucët që një mashkull mban veshur. Edhe pse është e vështirë femrat e shikojnë me vëmendje të thellë këtë gjë.

Psikologët thonë se femrat e kuptojnë nga kujdesi që tregon një mashkull për këpucët e tij se çfarë karakteri ka.

Nëse ato shikojnë se ai ka thonjtë e parregulluar, flokë të palarë dhe dhëmbë të prishur do të largohen menjëherë.

Mesa duket femrat kanë disa kritere që asnjë mashkull si ka menduar kurrë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2019 - 18:51

Një skenë e pazakontë ka ndodhur në një prej restoranteve të njohura të Nando’s në Skoci, p

Postuar: 18/09/2019 - 17:19

Dy të rinj kishin nisur një lidhje dashurie pa u takuar fizikisht, por duke folur në rrjetet soci

Postuar: 18/09/2019 - 11:50

Makinat në lagje ecnin shumë shpejt dhe rrezikonin jetën e nipërve dhe mbesave të kësaj gjysheje

Postuar: 17/09/2019 - 20:02

Planeti i zbuluar kohët e fundit nga Nasa , i ngjashëm me tokën quhet Kepler- 452B dhe ndodhet ja

Postuar: 17/09/2019 - 19:58

Policia në SHBA thotë se një çift kanë kryer seks në makinën e policisë pasi u arrestuan teksa ng