BREAKING NEWS

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i bllokon fondet me vendim të prerë (Përplasja mes organizatës dhe Kongresit)

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i
x

Lifestyle

“Bunker Boy”, kënga që ironizon presidentin amerikan është bërë një ndër më shikuarat në internet

“Bunker Boy”, kënga që ironizon presidentin amerikan

Presidenti amerikan ishte tepër i sulmuar për qëndrimin e mbajtur ndaj protestave që shpërthyen në SHBA, por dhe për veprimin e tij duke u fshehur në bunkerin e Shtëpisë së Bardhë, duke e justifikuar me faktin se po bënte një inspektim.

Kantautorja Courtney Jaye shkroi një këngë baladë për Donald Trump, “Bunker Boy”, duke e postuar në rrjetet në sociale.

Videoja është bërë në pak kohë virale, duke u parë pothuajse 1.5 milionë herë në vetëm disa ditë dhe mori mbi 69.000 pëlqime.