Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Burri dëgjon zhurma në papafingo, tmerrohet nga ajo që sheh (Foto)

Postuar: 25/09/2018 - 07:32

Kush jeton në një shtëpi të vjetër, e di se zhurmat janë rendi i ditës. Por askush nuk mendon se ato zhurma mund të shkaktohen nga arsye të tjera sesa vjetërsia e shtëpisë. Bob dhe gruaja e tij Linda nuk kishin qenë kurrë të shqetësuar, por me kalimin e kohës, burri filloi të besonte se kishte diçka tjetër prapa tingujve që dëgjonte.

Pra, burri vendosi të hetojë më tej. Ai u ngjit në shkallët në papafingo, hapi derën dhe ajo që ishte para tij ishte e pabesueshme: në papafingo një tunel i madh ishte gërmuar.

Por kush kishte qenë? Minjtë?

Nuk ishte asgjë nga ajo që ai po mendonte. Ai vështroi dhe diçka lëvizte. Në fund ai ishte në gjendje të kuptonte se çfarë po shkaktonte gjithë zhurmën në shtëpi. Ishte një gjarpër i madh!

Menjëherë burri thërriti ekipet e emergjencës në Sarasota, ai e dinte se mund ta ndihmonin dhe se ata kishin aftësitë dhe mjetet për t’u marrë me problemin e tij.

Ekipi i emergjencës zbuluan se gjarpri ishte shumë helmues.

Gjarpri që u kap rezultoi se mund të vriste cilindo që përfundon në gjuhën e tij

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 2

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/10/2018 - 23:47

Çfarë nuk duhet të konsumoni para marrëdhënieve seksuale? I’a keni bërë vetesndonjëherë këtë pyetje? Mund t’ju duket e çuditshme, por në fakt, ushqimet ndikojnë në jetën tuaj seksuale.

Postuar: 17/10/2018 - 23:22

Seksi duhet të jetë i jetë  gjithmonë i mirë, por mund të rezultojë gjithashtu një çështje e

Postuar: 17/10/2018 - 22:57

Ëndërroni sikur jeni duke fluturuar, jeni me vonesë apo sikur vdisni?

Postuar: 17/10/2018 - 21:36

 Pa marrë parasysh se çfarë po kaloni ose çfarë po përjetoni, e gjithë bota ndalet kur ju je

Postuar: 17/10/2018 - 19:51

Mbajtja e duarve me një person që e doni është shumë e natyrshme.

Indi, momenti kur nëna ari i reziston tigrave për të mbrojtur të vegjëlit

Postuar: 17/10/2018 - 19:14

Disa foto të rralla kanë kapur momentin kur një nënë ari e nevrikosur ka arritur të përzërë dy

Postuar: 17/10/2018 - 18:07

 Në një shkollë të mesme numuron 36 studente shtatzëna.