Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Burri me dy të dashura: Marrëdhënia jonë nuk ka rregulla, ja si funksionon

Postuar: 22/09/2018 - 22:13

“Marrëdhënia jonë nuk ka rregulla”, kështu është shprehur një “treshe” nga Kalifornia e cila ka zbuluar se përveçse shijojnë seksin mes tyre, iu pëlqen të provojnë edhe me gra të tjera.

31-vjeçari Jimmy Silva, 29-vjeçarja Chacha Va Voom dhe Summer Pelltier 25 vjeçe, janë bashkë që në vitin 2012 dhe kanë në plan që të martohen e të kenë fëmijë.

Që në momentin që janë takuar, ata janë bërë të pandashëm dhe tani janë shumë të dashuruar. Ata gjithashtu vendosën që të jenë një çift i hapur, që do të thotë që të tre të kenë mundësinë për njohje të reja, për aq kohë sa janë të sinqertë me njëri-tjetrin.

Shpeshherë marrin femra të tjera në shtëpi për të kryer marrëdhënie. Kjo gjë bëhet gjithmonë me aprovimin e të treve.

“Marrëdhënia jonë nuk ka rregulla. Ne duhemi, kryejmë marrëdhënie, kapim duart dhe mundohemi të mos vendosim limite. Kryejmë seks bashkë, por e shijojmë më shumë kur jemi të tre”, tha Jimmy.

“Nëse një vajzë na pëlqen që të treve, dhe ne pëlqejmë atë, atëherë lëmë takime me të. Ju mund të jetoni të lumtur dhe të shijoni fantazinë çdo ditë”, shton ai.

Ndërsa Chacha është shprehur: “E kam ditur gjithmonë se do të dua më shumë se një person, nuk e dija se si quhej, por e dija se ishte lumturi”.

“Që kur isha e re, isha e tërhequr nga femrat. Gjithmonë kam menduar se njerëzve nuk u interesonte për mua dhe se nuk më donin. Të jesh në një lidhje treshe do të thotë që nuk je asnjëherë vetëm. Kam gjithmonë dikë që të rri dhe se jam e dashuruar”, ka thënë Summer.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 8

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2018 - 15:56

Një gjarpër është xhiruar duke u tërhequr një mi të cilin e kishte kapur.Në pamjet filmike do të shikoni se si gjarpri del nga kondicioneri dhe tërheq lart miun.

Postuar: 22/10/2018 - 12:32

Ndoshta është e lehtë ta përshkruash seksin dhe të thuash se bërë seks, ama në vende të ndryshme

Postuar: 22/10/2018 - 12:05

Më parë, kur industria nuk ishte kaq zhvilluar, pjesën më të madhe të punës njerëzit e kryenin me

Postuar: 22/10/2018 - 11:57

Sipas shenjës së horoskopit dhe elementit natyror të cilit i përkasim, ekzistojnë disa tipare të

Postuar: 22/10/2018 - 11:22

Shpesh thuhet se të zgjohesh në 5 të mëngjesit rritë produktivitetin.

Postuar: 22/10/2018 - 10:29

Si nis kjo javë për 12 shenjat e horoskopit?

Postuar: 22/10/2018 - 09:17

Simon Binns, pjesë e komunitetit në LAD BIBLE, ka treguar se gjatë jetës së tij ai ka shkuar me 2