Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Burri nxjerr të dashurën në ankand: Bën një zhurmë të çuditshme!

Postuar: 11/10/2018 - 13:07

Një pyetje për të gjitha femrat: Çfarë do të bënit nëse partneri juaj do t’iu nxirrte në shitje në eBay, duke iu përshkruar si një makinë të përdorur?

Kështu i ka ndodhur një gruaje në Angli, ku partneri i saj ka treguar se kur kishin hyrë në një dyqan për të parë pajisje për kuaj, e dashura e kishte qëlluar me kamxhik në vithe, për shaka. Por i kishte rënë aq fort sa ai kishte vendosur të hakmerrej.

Për këtë arsye Dale Leeks kishte vendosur që të hakmerrej, dhe ka zgjedhur pikërisht që të nxjerrë një njoftim ankandi në e-Bay. Burri thoshte se e dashura e tij, Kelly Greaves ishte “në shitje për koleksionistë” në kategorinë “makina të vjetra”.

Sipas përshkrimit të shkruar nga ai, “gruaja bënte një zhurmë të bezdisshme dhe kishte pak rrjedhje nga pas, por asgjë që s’mund të taposej”.

Kur Dale i kishte treguar të dashurës rreth asaj çfarë kishte bërë, Kelly Greaves kishte qeshur, pa e ditur asnjëri që njoftimi tashmë kishte marrë dhëne.

Sipas mediave britanike, ofertat nisnin që nga Europa, Australia e deri nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe çmimi maksimal kishte arritur në 119 mijë dollarë.

Pavarësisht se e gjithë kjo u kthye në një ngjarje virale në internet, çifti e ka marrë gjithçka me sportivitet. I dashuri thotë duke qeshur që ankandi anulohet, gjithsesi, “ngaqë nuk arriti 170 mijë dollarë”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2018 - 21:07

Një vogëlushi 5-vjeçar i kishin mbetur vetëm kockat pas keqtrajtimeve nga njerka e tij.Nëna e 7 fëmijëve, Tammi Bleimeyer është dënuar me 28 vite burg pasi u gjet fajtore për keqtrajtimin e djalit të vogël,

Postuar: 13/12/2018 - 20:44

Gënjeshtarët i nxjerr zbuluar gjuha e trupit!

Postuar: 13/12/2018 - 20:34

Në disa vende të tradhëtosh parterin është e paligjshme.
 

Postuar: 13/12/2018 - 20:27

Ndodh shpesh që të gabojmë në rrjetet sociale dhe mesazhet e destinuara për personin tonë &ldqu

Postuar: 13/12/2018 - 20:02

Astrologia e njohur Meri Shehu ka bërë një parashikim të shenjave të horoskopit ditën e

Postuar: 13/12/2018 - 19:47

Çdo e treta femër nuk e pastron rregullisht grimin para gjumit.

Postuar: 13/12/2018 - 19:17

Astrologët japin parashikime të ndryshme për shenjat e horoskopit.Çdo shenjë e horoskopit ka ka