Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë do t’ju ndodhë nesër? Astrologia angleze e zbulon me horoskopin që gjen çdo gjë

Postuar: 15/11/2018 - 18:05

Dashi/ Planeti yt në pushtet, Marsi, viziton pjesën më të thellë të tabelës suaj. Sidoqofte ju mendoni se e njihni veten, do të shfaqesh talentet e fshehura, plus besimin dhe vendosmërinë për të bërë maksimumin e tyre. Në dashuri, ju jeni të zhytur në mendime, realist dhe të gatshëm për të takuar një partner.

Demi/ Një bisedë me miqtë mund të frymëzojë që të vendosni së bashku në biznes. Ju mund të merrni të gjithë që punojnë në pikat e forta. Romanca është e zgjuar, Marsi shkon në pjesën më të shoqërueshme të tabelës tuaj dhe është papritmas bëhet e lehtë për të biseduar me atë person që mendonit se ishte jashtë rrezes tuaj.

Binjakët/ Krijueshmëria dhe besimi juaj rriten më shumë dhe grupi i ri i ambicieve që fillon të marrë formën mund t’ju habisë. Venusi përgatitet të shkojë përpara përsëri dhe ju mund të kuptoni emocionet tuaja dhe partnerin. Single? Do të njihni dikë.

Gaforrja/ Merkuri i zgjuar është në tabelën tuaj të punës, duke ju mbajtur të qetë dhe në gjendje të përqëndroheni teksa të tjerët kanë frikë. Mënyra e përcaktuar që kontrolloni çdo detaj të çon në rezultate të shkëlqyera. Marsi tani është në vend për të ndihmuar partnerët të shprehin ndjenjat e tyre të vërteta. Ose në qoftë se jeni vetëm, dashuria juaj e re ka një shpirt të aventurës.

Demi/ Një bisedë me miqtë mund të frymëzojë që të vendosni së bashku në biznes. Ju mund të merrni të gjithë që punojnë në pikat e forta. Romanca është e zgjuar, Marsi shkon në pjesën më të shoqërueshme të tabelës tuaj dhe është papritmas bëhet e lehtë për të biseduar me atë person që mendonit se ishte jashtë rrezes tuaj.

Binjakët/ Krijueshmëria dhe besimi juaj rriten më shumë dhe grupi i ri i ambicieve që fillon të marrë formën mund t’ju habisë. Venusi përgatitet të shkojë përpara përsëri dhe ju mund të kuptoni emocionet tuaja dhe partnerin. Single? Do të njihni dikë.

Gaforrja/ Merkuri i zgjuar është në tabelën tuaj të punës, duke ju mbajtur të qetë dhe në gjendje të përqëndroheni teksa të tjerët kanë frikë. Mënyra e përcaktuar që kontrolloni çdo detaj të çon në rezultate të shkëlqyera. Marsi tani është në vend për të ndihmuar partnerët të shprehin ndjenjat e tyre të vërteta. Ose në qoftë se jeni vetëm, dashuria juaj e re ka një shpirt të aventurës.

Akrepi/ Të besosh se dikush të do ty është po aq e rëndësishme sa të japësh dashuri dhe ndërsa Venusi bëhet gati për të shkuar përsëri në drejtimin e duhur, një marrëdhënie bën përparim të vërtetë. Single? Nga përshëndetja e parë, angazhimi mund të ndodhë kaq shpejt. Në punë, mund të flisni për idetë tuaja me qartësi dhe besim.

Shigjetari/ Idetë dhe qëllimet tuaja janë të mira, por Marsi mund t’ju bëjë shumë të paduruar për të shkuar në shtëpi dhe për të filluar ndryshime. Mos harroni, të tjerët kanë nevojë për më shumë kohë për të menduar gjërat. Sa i përket romancës, nëse nuk jeni të sigurt, vallëzoni së bashku dhe së shpejti do të dini përgjigjen. Një fitore e veçantë për një të afërm ju bën që të jeni krenarë për familjen tuaj.

Bricjapi/ Përplasja midis diellit dhe hënës mund të krijojë një zgjedhje të tantalizuar midis një pune që ndërton talentin tuaj dhe një që do të paguante më shumë, të paktën në fillim. Nëse je i lirë të biesh në dashuri, Plutoni ju përshtat me dikë të papritur dhe të mrekullueshëm, por miqtë janë të befasuar kur ju shohin së bas

Ujori/ Ndërsa Marsi del nga shenja juaj, jeta është më e qetë, por ju keni vetëbesim shtesë. Dashuria që është një ndeshje e barabartë është e drejtë për ju në këtë moment ndryshimesh. Por bini dakort për disa rregulla të parave, veçanërisht kur një partner është një shpenzues i madh dhe tjetri është mbrojtës i natyrshëm.

Peshqit/ Pritja është e gjatë, ndërsa Marsi garon në shenjën tuaj, ku do të qëndrojë për 45 ditë. Idetë tuaja të guximshme mund të kenë sukses. Neptuni, në skedën tuaj personale, përziejnë romancën e ëmbël me pasion të egër.

Jeta dhe dashuria mund të mos funksionojnë siç e prisni… por gjërat do të rregullohen.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 15:00

 
Njerëzit nuk mund të ecin mbi ujë, por në një llogaritje të re shkencore mudn të thuhet se bota në tokë mudn të jetë e gjitha duke qëndruar mbi oqeane të nëndheshme.
 

Postuar: 11/12/2018 - 13:38

Gjithmonë ka tema se nga çka joshen më së shumti femrat, si duhet të jetë mashkulli dhe çfarë u

Postuar: 11/12/2018 - 13:07

Askush nuk krijon një marrëdhënie dhe pret që të përfundojë një ditë, por ata krijojnë një marr

Postuar: 11/12/2018 - 11:51

A është dashuria një gënjeshtër? A mund të jesh lumturisht i martuar?

Postuar: 11/12/2018 - 09:38

Ëndërroni sikur jeni duke fluturuar, jeni me vonesë apo sikur vdisni?

Postuar: 11/12/2018 - 09:30

Fazat e Hënës ndikojnë në mënyrë të ndjeshme në natyrë dhe gjënë e gjallë, dhe kjo vlen dhe për

Postuar: 11/12/2018 - 09:23

Ju ka shkuar ndonjëherë në mendje pyetja “pse lotët janë të kripur?” Epo mos u mend