Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çfarë duan meshkujt gjatë seksit? Këto janë fantazitë e tyre

Postuar: 09/10/2019 - 23:48

Seksi është një akt i pandashëm në jetën tonë.

Më poshtë keni fantazitë e meshkujve që adhurojnë gjatë seksit.

Lesbizmi

Të shikuarit e dy femrave të cilat bëjnë seks mes tyre është nga fantazitë më të pëlqyeshme të meshkujve. Ata gjithashtu pëlqejnë një treshe “të fortë” por në këtë rast nuk duan femrat.

Xhirimi i aktit seksual.

Është një fantazi tashmë e njohur kjo, dhe meshkujt e pëlqejnë këtë formë.

Seks oral.

Nuk ka mashkull në botë që nuk e fantazon se paku këtë, veçanërisht kur kjo bëhet në mënyrë të papritur.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 06/12/2019 - 17:26

Flitet shumë sot në internet për respektimin e të kufijve me të tjerët, dhe kjo duhet të vlejë dhe për kafshët shtëpiake.
 

Postuar: 06/12/2019 - 15:36

Është periudha më e bukur e vitit, por nuk do të jetë më e tillë nëse ju ndaheni nga partneri pak

Postuar: 06/12/2019 - 15:18

Një fshat rus është nën rrethim nga të paktën 56 arinj të egër polarë që janë mbledhur në perifer

Postuar: 06/12/2019 - 14:45

Është e trishtë historia e Negovanit.

Postuar: 06/12/2019 - 13:10

Valët e mëdha të nxehtësisë po marrin një numër të madh në vendet e pasura dhe të varfra.

Postuar: 05/12/2019 - 10:42

Shkencëtarët kanë gjetur provat e para ndonjëherë të një planeti që rrotullohet nga një ylli të