Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çifti nuk përmbahet, kryejnë marrëdhënie në tualetin e restorantit të njohur

Postuar: 18/09/2019 - 18:51

Një skenë e pazakontë ka ndodhur në një prej restoranteve të njohura të Nando’s në Skoci, pasi një çift u nxorën jashtë sepse nuk e përmbajtën dot veten në tualet.

Në disa foto të shkrepura është fiksuar edhe momenti i klientëve të shokuar të cilët kishin dëgjuar zhurma. Vajza kur del nga tualeti mbërthen kopsën e pantallonave, teksa shkrihet së qeshuri me partnerin e saj.
 
Një kliente tha:
 
Unë dhe miku im Robyn, ishim ulur në restorant dhe ky çifti nisi të puthej në murin jashtë tualetit të burrave dhe më pas hynë brenda. U shokuam dhe menduan se ajo nuk ndodhi vërtet. Më pas miku im i tha menaxherit dhe njëri prej kamarierëve hyri brenda për të parë ç’po ndodhte.”
Pas 10 minutash ata dolën duke qeshur dhe thjesht dolën jashtë teksa të gjithë klientët nisën t’i shohin.
 
Një anëtar i stafit kishte gjetur më pas një prezervativ të përdorur në dysheme.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/10/2019 - 15:50

Një në çdo dy shtëpi banohet nga vetëm një person në Berlin, kryeqytetin e Gjermanisë.Shumë shoqata organizojnë festa përqafimi profesional, grupe në Facebook ku njerëzi e moshuar ta vuajnë më pak vetminë.

Postuar: 21/10/2019 - 11:42

Njihuni me parashikimin e astrologut të famshëm italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjen

Postuar: 21/10/2019 - 07:46

Zgjoheni në mëngjes, bëni dush, visheni, pastaj vendosni deodorantin. Apo jo?

Postuar: 20/10/2019 - 23:17

Një 25-vjeçare nga Melburn, e quajtur Caity Mason është përballur me një ngjarje aspak e zakontë.

Postuar: 20/10/2019 - 15:37

Astrologët thonë që shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë, janë shenjat më xheloze dhe zil

Postuar: 20/10/2019 - 14:10

Astrologe Meri ka lajme të rëndësishme për disa nga shenjat e horoskopit.