Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çiklistët shqiptarë rrëfejnë tmerrin: Si na ndoqi arusha në Malin e Sharrit

Postuar: 22/07/2019 - 18:51

Dy të rinj nga Kosova kanë përjetuar një aventurë të rrezikshme teksa ishin duke pedaluar me biçikletë në Malin e Sharrit.
 
Teksa po ecnin, dy arushë të vegjël u kanë prerë rrugën.
 
Menjëherë pas kësaj ,ata thanë se arusha e madhe iu është vërsulur, pasi ka menduar se do ia marrnin të vegjlit e saj.
 
Fatmirësisht, dy çiklistët shpëtuan paq, duke iu shmangur arushës, teksa pedaluan me shpejtësi.
 
Ata thanë:
 
"Ishim duke ecur në malet e Sharrit kur rastësisht hasëm në një arushë me dy këlyshë. Arinjtë e vegjël vetëm për disa centimetra shpëtuan nga përplasja me bicikletën, ndërsa arusha e madhe u tërbua pa masë dhe filloi të na ndiqte.  Për fat të mire pedaluam fort edhe iu shmangem arushës. Ishte një moment shumë i frikshëm, por njëkohësisht edhe shumë i veçantë që rrallë kush mund ta përjetojë"

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/08/2019 - 23:16

Thonë që dashuria lind nga stomaku, por as seksi nuk mund t’i shpëtojë grackave të tij sidomos nëse përpara takimit pasionant me partnerin/partneren tuaj abuzoni me disa ushqime të caktuara.

Postuar: 25/08/2019 - 23:11

Të gjithë kanë një rutinë të tyren të zakonshme kur bëhet fjalë për t’u përgatitur për sesk

Postuar: 25/08/2019 - 22:59

Një 20-vjeçare ka nisur një romancë të fshehtë me burrin e tezes së saj, i cili është 40 vjeç.

Postuar: 25/08/2019 - 22:47

“Mbrëmë vendosa pambuk në vesh duke menduar se më kishte hyrë ujë.

Postuar: 25/08/2019 - 22:31

Një ngjarje tepër tragjike ka ndodhur në Teksas të SHBA-së, ku një çift të rinjsh kanë humbur j

Postuar: 25/08/2019 - 21:47

Edhe pse ishte në lidhje me motrës e saj, 27-vjeçari nuk e përmbajti veten dhe bëri seks me të.

Postuar: 25/08/2019 - 20:47

Pleshtat, milingonat dhe buburrecat janë dëmtuesit e zakonshëm të familjes.