BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Lifestyle

Cilat janë 3 shenjat më të papërgjegjshëm të Horoskopit?

Cilat janë 3 shenjat më të papërgjegjshëm të

Papërgjegjësia është një nga tiparet që pakkush do ta pranojë se e ka. Nëse dikush është i papërgjegjshëm apo i pamatur, nuk i kushton shumë rëndësi sjelljes së tij dhe nëse kemi parasysh astrologjinë dhe karakteristikat që shpesh lidhen me njerëz të ndryshëm, ka disa shenja që nuk marrin përgjegjësitë e tyre. Por kush janë tre shenjat më të papërgjegjshme të Horoskopit?

Dashi

Nuk është çudi që Dashi është në këtë listë, pasi dy nga tiparet e tyre më të forta janë të qenit të padurueshëm dhe impulsiv. Kjo do të thotë se ai nuk dëshiron të shtyhet, nuk dëshiron përgjegjësi dhe mund të jetë plotësisht i paparashikueshëm.

Binjakët

Binjakët janë një shenjë shumë shoqërore dhe i pëlqen ndryshimi. Binjakët ndonjëherë mund të jenë joseriozë, u pëlqen të bëjnë gjërat e tyre dhe të mos jetojnë me përgjegjësi. Pra, ai me të drejtë zotëron titullin.


Shigjetari

Shigjetarëve u pëlqen të jetojnë momentin dhe i duan aventurat. Ata janë të papërgjegjshëm nga natyra. Ata nuk e mbajnë lehtësisht atë që thonë dhe si rrjedhojë bëhen në të njëjtën kohë të pabesueshëm.