Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Rama bën lëvizjen e papritur, ja çfarë pritet të ndodhë nesër në selinë e PS

Rama bën lëvizjen e papritur, ja çfarë pritet të
x

Lifestyle

Cilat janë pozicionet më të urryera nga gratë në seks?

Cilat janë pozicionet më të urryera nga gratë në seks?

1. Anulloni 69-ën!

“69-ta nuk është aspak qejf! Është komplet i parehatshëm dhe e gjej të vështirë për të manovruar.”

“S’më pëlqen fare 69-ta. Ndoshta nuk kam dhënë maksimumin tim, por s’më duket aspak e lezetshme. Ka shumë koreografi në të!”

2. Seksi në dush!

“Është shumë lagështirë. Nuk mbaja dot ekuilibrin dhe radhë.”

"Të të shtyjnë në mur si buburrec nuk është dhe aq qejf!"

“Kur e shihja nëpër filma më dukej kaq eksituese, por në të vërtetë është pak e komplikuar. Dikush që të shtyn dhe ti s’ke shumë hapësira për të performuar.”

“Çdo gjë në plazh!”

“Kush tha që seksi në plazh është i bukur, ja fut kot!”

“Kalërim” me shpinë!

“Nuk kam qenë ndonjëherë fanse e këtij pozicioni. Isha gjithë kohën në ankth duke patur partnerin time me shpinë. Mendoja se dukesha keq dhe s’mora as 50% të kënaqësisë që prisja!”