BREAKING NEWS

“Është një xhelat i vërtetë”, ish-Presidenti Meta paralajmëron Ramën: Do të përdorim ligjet e tij për të...

“Është një xhelat i vërtetë”,
x
BREAKING NEWS

Meta shpërthen ndaj Ramës, i kujton kohën kur ishte kryebashkiak: Më qepej nga prapa si xhol dhe…

Meta shpërthen ndaj Ramës, i kujton kohën kur ishte kryebashkiak:
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia, zjarrfikësit shpëtojnë mrekullisht...

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë për ish-efektivin e policisë: Na del të jetë...

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x

Lifestyle

Cilat janë shenjat e Horoskopit që “çmenden” pas parave

Cilat janë shenjat e Horoskopit që “çmenden” pas

Dy vjetët e fundit nuk kanë qenë shumë më fat sa i përket jo vetëm shëndetit, por edhe gjendjes ekonomike për shumë prej nesh. Pandemia e COVID-19 që preku të gjithë botën la pasoja të mëdha te shumë njerëz sa u përket këtyre dy aspekteve. E megjithatë, shumicën prej nesh, horoskopi e bën të ndihet mirë.

Dhe sipas astrologjisë, tre shenja të horoskopit njihen për ambicien e tyre për të fituar para dhe për të shtuar buxhetin e tyre. Ja cilat janë…

Akrepi

Dallojnë nga shenjat e tjera pasi njihen për natyrën e tyre punëtore. Është shenjë që e do shumë paranë dhe nuk e kanë shumë të vështirë që t’i fitojnë. Njihen për intuitën e zhvilluar dhe i besojnë shumë vetes.

Bricjapi

Njihen si njerëz të ftohtë dhe mizorë, cilësi të mira sa i përket fushës së biznesit. Është shenjë sistematike dhe ecën sipas planeve të detajuara. Kanë vetëm një synim; paranë dhe dinë ta ndjekin atë.

Virgjëresha

Është shenjë mjaft detajiste dhe i pëlqen që të jetë e sigurt kur ndërmerr hapa. Nuk i pëlqen që të rrezikojë.