Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Lifestyle

Çmendet babai, vret djalin e tij me armë sepse ishte homoseksual

Çmendet babai, vret djalin e tij me armë sepse ishte homoseksual

Një baba në Nevada të Shteteve të Bashkuara ka vrarë djalin e tij pasi nuk e përballonte dot faktin se ai ishte homoseksual.

Giovanni Melton u qëllua nga babai i tij Wendell Melton, pas një debati mbi faktin që 14-vjeçari ishte gay dhe kishte të dashur.

“Ai e urrente faktin që djali i tij ishte homoseksual”, tha nëna e tij kujdestare Sonia Jones.

Jones tha se 53-vjeçari i kishte drejtuar edhe më parë armën djalit kur e kapi me të dashurin e tij.

Policia mbërriti në banesë pasi mori një telefonatë. Kur arritën në vendngjarje e gjetën 14-vjeçarin në gjendje kritike dhe e dërguan në spital, por humbi jetën pak më vonë.