BREAKING NEWS

LSI del me bindje të plotë, paralajmëron zhvillime të reja: Do ndodhë së shpejti

LSI del me bindje të plotë, paralajmëron zhvillime të
x

Lifestyle

Çmendet kur zbulon se e shoqja ka të dashur, e gjen dhe ia pret me gërshërë

Çmendet kur zbulon se e shoqja ka të dashur, e gjen dhe ia pret me

Kur zbuloi se e shoqja kishte të dashur, humbi toruan dhe pasi zbuloi rivalin në dashuri, mori një palë gërshërë, i shkoi në shtëpi dhe i preu penisin.

Burri dyshonte prej kohësh se fqinji shkonte me të shoqen dhe rebelimin e tij nuk mundi ta mbante nën kontroll.

Ngjarja e pazakontë vjen nga Florida, SHBA, ku Alex Bonilla hyri në shtëpinë e dashnorit të gruas. Pasi e kërcënoi me pistoletë e lidhi këmbë e duar dhe më pas i preu organin gjenital me gërshërë.

Burri u arrestua nga policia e kontest së Gilchrist, nën akuzën e dhunimit të banesës, rrëmbim personi dhe plagosje në rrethana rënduese.

I dëmtuari u dërgua në spital, ku pas ndihmës së marrë gjendja e tij është e qëndrueshme.