Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çmendet kur zbulon se e shoqja ka të dashur, e gjen dhe ia pret me gërshërë

Postuar: 18/07/2019 - 18:26

Kur zbuloi se e shoqja kishte të dashur, humbi toruan dhe pasi zbuloi rivalin në dashuri, mori një palë gërshërë, i shkoi në shtëpi dhe i preu penisin.

Burri dyshonte prej kohësh se fqinji shkonte me të shoqen dhe rebelimin e tij nuk mundi ta mbante nën kontroll.

Ngjarja e pazakontë vjen nga Florida, SHBA, ku Alex Bonilla hyri në shtëpinë e dashnorit të gruas. Pasi e kërcënoi me pistoletë e lidhi këmbë e duar dhe më pas i preu organin gjenital me gërshërë.

Burri u arrestua nga policia e kontest së Gilchrist, nën akuzën e dhunimit të banesës, rrëmbim personi dhe plagosje në rrethana rënduese.

I dëmtuari u dërgua në spital, ku pas ndihmës së marrë gjendja e tij është e qëndrueshme. 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/08/2019 - 23:16

Thonë që dashuria lind nga stomaku, por as seksi nuk mund t’i shpëtojë grackave të tij sidomos nëse përpara takimit pasionant me partnerin/partneren tuaj abuzoni me disa ushqime të caktuara.

Postuar: 25/08/2019 - 23:11

Të gjithë kanë një rutinë të tyren të zakonshme kur bëhet fjalë për t’u përgatitur për sesk

Postuar: 25/08/2019 - 22:59

Një 20-vjeçare ka nisur një romancë të fshehtë me burrin e tezes së saj, i cili është 40 vjeç.

Postuar: 25/08/2019 - 22:47

“Mbrëmë vendosa pambuk në vesh duke menduar se më kishte hyrë ujë.

Postuar: 25/08/2019 - 22:31

Një ngjarje tepër tragjike ka ndodhur në Teksas të SHBA-së, ku një çift të rinjsh kanë humbur j

Postuar: 25/08/2019 - 21:47

Edhe pse ishte në lidhje me motrës e saj, 27-vjeçari nuk e përmbajti veten dhe bëri seks me të.

Postuar: 25/08/2019 - 20:47

Pleshtat, milingonat dhe buburrecat janë dëmtuesit e zakonshëm të familjes.