Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Çudit milionerja e re, shet foto të sajat lakuriq për bamirësi (Foto)

Postuar: 23/05/2019 - 11:10

Jane Park, vajza që mori famë kur fitoi lotarinë EuroMillions në moshën 17-vjeçare, ka nisur të bëjë para për bamirësi.
 
Në një postim të sajin në Twitter ajo tregoi se po shet foto të gjoksit të saj dhe paratë ua dërgon njerëzve në nevojë.
 
Në Twitter ku ndiqet nga 40,000 përdorues ajo tregon:
 
..Po shes foto topless në internet për njerëzit që dëshirojnë të shohin gjoksin tim për £ 50 + dhe paratë i dhuroj për bamirësi. Ndihem si Robin Hood. Po u marr para të pasurve përversë dhe po ua jap atyre që duan të hanë.”
Gjithshesi 23-vjeçarja sqaroi se nuk po shet foto të sajat tërësisht lakuriq dhe se po e bën vetëm nga dëshira e mirë për të ndihmuar të varfrit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 09:08

Jo të gjithë miqtë me përfitime janë aq me fat sa të bien në dashuri, kështu që shijoni momentin.

Postuar: 16/09/2019 - 15:57

Një nënë me tre fëmijë ka kaluar më shumë se tre javë në spital dhe ra në koma pasi iu shfaq sëmu

Postuar: 16/09/2019 - 15:36

Një mëngjes të hëne një grua në Oregon doli jashtë për një moment dhe pastaj ia mbathi me të katë

Postuar: 16/09/2019 - 13:56

Çfarë ka parashikuar kjo javë e shtatorit për ju?

Postuar: 16/09/2019 - 11:53

Një ngjarje që duket e pabesueshme, por është e vërtetë.

Postuar: 16/09/2019 - 07:02

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e ç