Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Daily Mail publikon artikullin: Fëmijët e pasur shqiptarë ekspozojnë jetën luksoze

Postuar: 12/01/2018 - 21:02

Prestigjiozja angleze “Daily Mail” në një artikull kushtuar të rinjve shqiptarë, ka publikuar disa foto ku ata shihen mes luksit dhe jetesës së shtrenjtë.

“Shumica e njerëzve fillojnë të kursejnë para gjatë muajit janar pasi kanë harxhuar për ditën e ndërrimit të viteve, por ky nuk është rasti i të rinjve të pasur të Shqipërisë,” shkruan Daily Mail.

Nëse i hidhni një sy llogarisë “Rich Kids of Albania” në Instagram do t’ju bëjë të mërziteni për ditën që po kaloni.

Nga ekspozimi i makinave luksoze, e deri tek  vaskat e shtëpive të shtrenjta, të shumta janë fotot që të rinjtë shqiptarë shpërndajnë me para të hedhura kudo.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/01/2018 - 12:53

Të kujdesemi për fytyrën tonë tani është një zakon i mirë, por edhe gjymtyrët tona meritojnë të njëjtën vëmendje. Përkundrazi, duart, të cilat janë super të ekspozuara ndaj temperaturave të ulëta dhe acarit, kanë nevojë për mbrojtje shtesë.

Postuar: 21/01/2018 - 12:44

Mishi i pulës është mishi më i përhapur dhe për këtë arsye recetat me të janë të pafundme.

Postuar: 21/01/2018 - 12:31

Nuk është gjithnjë e nevojshme të provoni ngjyra o modele ekstreme flokësh. Ndonjëherë (ose gjithmonë) janë pikërisht gjërat e thejshta ato që garantojnë bukurinë.

Postuar: 21/01/2018 - 12:21

Këto janë disa nga ushqimet më të pasura me vitaminë A.

Specat e kuq

Postuar: 21/01/2018 - 11:08

Duke qenë se teknologjia po përparon çdo ditë e më shumë, edhe astrologët më të njohur në botë, janë mbledhur prej disa vitesh në një hapësirë virtuale, ku publikojnë parashikim

Postuar: 21/01/2018 - 09:23

Dashi

Postuar: 20/01/2018 - 19:26

Sa herë ju ka ndodhur të jeni dëshmitarë të lumturisë së familjarëve dhe miqve tuaj, ndërkohë që në jetë tuaj gjithçka është më kaotike se kurrë më parë?