BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Lifestyle

Dashuri, para, udhëtime, Meri tregon surprizat që iu presin: Për këtë shenjë horoskopi fillon një periudhë e mirë

Dashuri, para, udhëtime, Meri tregon surprizat që iu presin: Për

Sot Aferdita planeti i dashurise dhe ekonomise futet ne shenjen e Demit! Tani do kerkojme siguri dhe stabilitet. Mbaroi koha e cmendurise! Ndikim te forte do kete tek Akrepet, Luanet, Ujoret dhe Demet. Kujdes Binjaket!

Dashi
Sot fillon nje situate me e permiresuar ne ceshtjet ekonomike.

Demi
Jeta personale dhe dashuria fillon te permiresohet dhe te embeltohet.

Binjaket
Prapaskenat dhe lidhjet e fshehta do jene simptomat e kesaj periudhe. kujdes ne ekonomi dhe dashuri.

Gaforrja
Ju do gjeni mbeshtetje dhe shoke e miq te qendrueshem ne kete periudhe.

Luani
Nje ceshtje familjare kerkon permiresim dhe qetesim. Nje investim ne karriere do ishte mire te behej.

Virgjeresha
Do ndjeheni me mire dhe me kendshem si ne aspektin shendetesor ashtu edhe ne ate personal. Dashuria do kete fat.

Peshorja
Ceshtjet ekonomike do marrin nje permiresim te dukshem. Duhet te vini kufij sigurie ne jeten erotike apo ne cift. 

Akrepi
Jeta juaj ne cift do permiresohet dhe do embeltohet. Mund te gjeni nje partner te sigurt e besnik. 

Shigjetari
Ju do perpiqeni te rregulloni perditshmerine dhe punen. Nuk do lodheni me kaq shume dhe do shijoni shume diten. 

Bricjapi
Ju do keni fat ne ekonomi dhe udhetime. Mund te kerkoni nje partner te sigurt ne dashuri. 

Ujori
Ju keni permiresom te madh ne jeten familjare dhe ne nje bashkjetese te kendshme qe do filloni. 

Peshqit
Per ju ka shume mesazhe te bukura dhe takime te kendshme qe do ju ndryshojne jeten per mire.