BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x
BREAKING NEWS

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka ndërtuar një firmë ruse, ja dëmi që kanë shkaktuar hakerat në sistem

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas deklaratën e fortë: Ngjarje kriminale të rastësishme i kanë ‘zbardhur fytyrën policisë’

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala flet me emra: Kush është personazhi i njohur i botës së krimit që mori gjobën 500 mijë euroshe

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala
x

Lifestyle

Dashuria, puna dhe paratë, astrologu Paolo Fox parashikon çfarë kanë rezervuar yjet për muajin korrik për secilën shenjë

Dashuria, puna dhe paratë, astrologu Paolo Fox parashikon çfarë

Dashi-I bukur ky fillim muaji që ju sheh plot energji. Në punë favorizohen kontaktet dhe pse jo, dikush mund të mendojë edhe për ndryshimin e qyteteve.

Demi-Në dashuri ka shumë emocione dhe Afërdita e favorshme i përforcon ato edhe më shumë. Në punë ka pak stres por gjithë mundi do sjellë rezultate.

Binjakët-Sot flitet për dashurinë dhe shumë çifte do të zgjedhin ta hedhin një hap për një të ardhme së bashku. Në punë duhet të riorganizoni gjithçka dhe të kuptoni se është prioritet dhe çfarë jo.

Gaforrja-Në dashuri kushtojini vëmendje një keqkuptimi të vogël që mund t’ju bëjë nervoz. Harrojini polemikat dhe kini më shumë durim në punë, ndonjëherë ju duhet pak kohë për të menaxhuar ndryshimet.

Luani-Përfitoni nga njohuritë e reja që mund të kthehen në diçka më shumë. Në punë, ndryshimet janë afër , por ju mezi prisni të arrini në destinacion.

Virgjëresha-Në dashuri gjithçka po shkon mirë ndaj planifikoni diçka të veçantë për fundjavën. Në punë, kushtojini vëmendje fjalëve, përpiquni të përmbaheni pak nga të qenit gjithmonë të sinqertë.

Peshorja-Kjo është dita e duhur për t’i thënë partnerit tuaj se çfarë mendoni. Në punë gjërat fillojnë të lëvizin, shfrytëzoni rastin për të kapur mundësi të reja.

Akrepi-Dielli është ideal për t’i përjetuar emocionet në maksimum, pasioni po ngrihet në qiell. Në punë sqarojini gjërat menjëherë për të shmangur keqkuptimet e mundshme.

Shigjetari-Në dashuri kujdes nga disa tensione por tashmë nga mbrëmja ka një rikuperim të mirë. Në punë ka të reja dhe profesionistët e lirë do të mund të kenë diçka më shumë.

Bricjapi-Dita nis në mënyrën më të mirë dhe mund të sqarohen edhe disa dyshime. Në punë gjithçka është e qëndrueshme dhe ndiheni të stimuluar nga ajo që bëni.

Ujori-Në dashuri duhet të tregoheni më të shkathët dhe të hidhni hapin e parë. Në punë mbyllni çdo marrëveshje deri në fund të javës.

Peshqit-Beqarët tërhiqen nga dikush ndaj duhet të bëjnë lëvizjen e parë, ata në çift po kalojnë bukur. Në punë ka ende pak tension por mjafton të gjeni pak vetëbesim.