BREAKING NEWS

“Si mendoni ju, shërbimet amerikane nuk ia kanë dhënë presidentit këtë informacion”, Spartak Ngjela paralajmëron ndryshimin e madh në Kosovë

“Si mendoni ju, shërbimet amerikane nuk ia kanë dhënë
x

Lifestyle

Degradim total/ Rrëfimet tronditëse të studentëve fillestarë: Java e parë është si orgji ...!

Degradim total/ Rrëfimet tronditëse të studentëve
Java e Fillestarëve në Angli ka ndezur debatin në media. Studentët fillestarë mbushin rrugët gjatë natës të dehur.
 
Por problemi është më i thellë. Sipas Daily Star, java e parë është si një orgji e madhe.
 
 Një prej studenteve e pranon: “Jam një k… dhe jam krenare”.
“Nuk e di pse shoqëria duhet të na tregojë me gisht. Duam të bëjmë qejf. Kam bërë treshe, katërshe, pesëshe, orgji. Shumë. Nuk më vjen turp”.
 
“Po pyes, ku është e keqja këtu? Sa kohë është seks i mbrojtur, lërini njerëzit të bëjnë qejf pa asnjë kushtëzim. Është më e mira e dy botëve”.
 
Ajo madje nxit studentet e tjera që të bëjnë të njëjtën gjë. Një student thotë se janë pikërisht vajzat e reja që shpesh kërkojnë një seks të shpejtë. 
 
stud22stud22aastudenteteeestud44stud7stud9astud100stud88