Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Degradim total/ Rrëfimet tronditëse të studentëve fillestarë: Java e parë është si orgji ...!

Degradim total/ Rrëfimet tronditëse të studentëve fillestarë: Java e parë është si orgji….

Postuar: 29/10/2016 - 21:50

Java e Fillestarëve në Angli ka ndezur debatin në media. Studentët fillestarë mbushin rrugët gjatë natës të dehur.
 
Por problemi është më i thellë. Sipas Daily Star, java e parë është si një orgji e madhe.
 
 Një prej studenteve e pranon: “Jam një k… dhe jam krenare”.
“Nuk e di pse shoqëria duhet të na tregojë me gisht. Duam të bëjmë qejf. Kam bërë treshe, katërshe, pesëshe, orgji. Shumë. Nuk më vjen turp”.
 
“Po pyes, ku është e keqja këtu? Sa kohë është seks i mbrojtur, lërini njerëzit të bëjnë qejf pa asnjë kushtëzim. Është më e mira e dy botëve”.
 
Ajo madje nxit studentet e tjera që të bëjnë të njëjtën gjë. Një student thotë se janë pikërisht vajzat e reja që shpesh kërkojnë një seks të shpejtë. 
 
stud22stud22aastudenteteeestud44stud7stud9astud100stud88

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/09/2019 - 22:48

Një familje përjetoi tmerr teksa në murin e banesës ku jetojnë, një gjarpër piton, me përmasa gjigante, kishte arritur të depërtonte dhe kishte ngecur mes dy muresh, duke rrezikuar që t’i sulmonte.

Postuar: 20/09/2019 - 20:35

Të tjerët shmangin vetminë si murtaja.

Postuar: 20/09/2019 - 20:18

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Ukrainë, ku një vajzë vetëm 12-vjeçe ka sjellë në jetë fëmi

Postuar: 20/09/2019 - 19:53

Një i ri nga Rumania shpëtoi gjallë pasi mori një plumb në kokë, nga një e shtënë që vinte prej 3

Postuar: 20/09/2019 - 07:44

Beqaret do kënaqen pafundësisht me takimet qe do realizojnë dhe me ne fund mund te fillojnë lidhj

Postuar: 20/09/2019 - 07:08

Astrologët thonë se nuk duhet të bëni gabim që të zemëroni shenjën e Virgjëreshës.