Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dënohet me 15 vite burg homoseksuali, ja çfarë u bëri 4 djemve duke pozuar si femër

Postuar: 09/11/2018 - 19:26

 Një homoseksual me mjekër që mashtroi katër meshkuj në rrjetet e takimit duke pozuar si femër është dënuar me 15 vite burg.

Duerte Xavier, 33 vjeç, u prezantua si ‘Ana’ në programet e takimit.Ai i thoshte meshkujve se mund t’i takonte në park, ose apartament, për të kryer marrëdhënie seksuale, por vetëm nëse ata do të mbanin një lidhëse për të mbyllur sytë.

Vetëm njëri prej meshkujve kuptoi se po kryente marrëdhënie me një mashkull, pasi hoqi lidhësen për kuriozitet, shkruan Ora News.Ai goditi Xavier dhe telefonoi menjëherë policinë.

Më pas deklaroi në gjykatë se Xavier u prezantua në programin Lovoo dhe Tinder si Anna dhe premtoi seks në rast të mbylljes së syve.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 19:16

Jeta si kjo në Tokë ndoshta është shumë më rrallë dhe më e çmuar sesa mendohej më parë.

Postuar: 15/11/2018 - 19:08

Një nga tiparet më të veçanta është ai që quhet referenca e zhvendosur, pra aftësia për të folu

Postuar: 15/11/2018 - 19:05

Legjenda thotë: Besohet se çdo shtëpi ka gjarprin e vet. Ata si rëndom, janë të qetë.

Postuar: 15/11/2018 - 18:43

Tradhtia është tabu në shumicën e lidhjeve, por një grua e cila brengoset se a po e tradhton burr

Postuar: 15/11/2018 - 18:39

Një zog i pazakontë ka çelur këtë të mërkurë në Cakran të Fierit.

Postuar: 15/11/2018 - 18:05

Dashi/ Planeti yt në pushtet, Marsi, viziton pjesën më të thellë të tabelës suaj.

Postuar: 15/11/2018 - 18:02

Instagram prezantoi ditën e sotme një opsion të ri, i cili ju tregon përdoruesve sa kohë shpenzoj