BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Lifestyle

Dëshironi të bëni sa më shumë udhëtime, por biletat kushtojnë në çmime stratosferike? Agjentja turistike zbulon truket për të bërë rezervime me çmim të lirë

Dëshironi të bëni sa më shumë udhëtime, por

Agjentja turistike, Albana Nanaj, të cilën e kemi parë jo pak herë të udhëtojë nga njëri cep në tjetrin të botës tregon disa sekrete si mund të përfitoni bileta më të lira avioni me çmime të leverdishme.

“Ka disa strategji. Mund ta blesh pas mesnatës, për shembull, pasi lirohen vende shpesh në atë kohë; Duhet të ndërrosh celularin apo kompjuterin nga ku kërkon bileta; nuk duhet përdorur e njëjta adresë e-mail, pasi nëse kërkon me të njëjtin e-mail, herën e tretë ta rrit biletën me 10-20 euro”, zbulon Albana Nanaj.