BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Lifestyle

Detektivi privat zbulon: Këto janë 4 shenjat që tregojnë se partneri po ju tradhton

Detektivi privat zbulon: Këto janë 4 shenjat që tregojnë se

Pavarësisht se sa shumë përpiqet që një person të fshehë tradhtinë, ka disa shenja që tregojnë se gjërat nuk janë në rregull. Ali Marsh, një dedektiv privat thotë se ka disa gjëra që duhet t’i keni parasysh që të kuptoni nëse po mashtroheni.

Ndryshimet në pamjen dhe garderobën e tyre

Mund të jetë shenjë se kanë takuar dikë të ri, sepse kur kjo ndodh, njerëzit shpesh e ndjejnë se janë në një fillim të ri, dhe investojnë më shumë në vetvete.


Ndryshojnë rutinën e tyre

Nëse partneri juaj rri papritmas vonë në punë dhe nuk ka ndodhur më parë, ose del në ditët kur më parë ka qenë me ju në shtëpi, kjo mund të jetë edhe një shenjë e tradhtisë.

Papritur, palestra është bërë më e rëndësishmja


Nëse ata kanë qenë në divan që nga fillimi i lidhjes suaj, dhe tani befas vizitojnë rregullisht palestrën, mbase ka ardhur koha të kontrolloni nëse bëhet fjalë për këtë.

Merr telefonata dhe largohet nga dhoma kur të përgjigjet.

Kjo mund të jetë diçka e dukshme, të cilën e shohim në filma, por gjithsesi vlen të përmendet.