Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Dhëndri merr paratë e zarfeve dhe largohet, martesa përfundon në sherr

Postuar: 25/09/2018 - 21:29

 U arratis me zarfet e dasmës me para dhe braktisi nusen gjatë banketit martesor. Është kjo ajo që ka ndodhur në një restorant në Trecase, provincë e Napolit në Itali, ku martesa përfundoi në sherr mes të afërmve.

Dhëndri u zhduk për katër orë, ndërsa gjithë të ftuarit, përfshirë dhe nusen, pyesnin veten se ku ishte.

Burri as 24 orë i martuar, vendosi që të bëjë një periudhë pushim nga jeta martesore e sapo nisur, dhe nisi të shpenzojë një pjesë të mirë të parave të cilat të ftuarit ia kishin dhuruar çiftit për ditën e madhe.

Kur u kthye në restorant, gjatë ceremonisë e cila ishte në vijim, xhaxhai i nuses sulmoi dhëndrin, duke e quajtur hajdut.

Dhëndri i ri i cili nuk i priti mirë akuzat, reagoi ashpër, duke përfunduar në konfrontim fizik. Në vendin e ngjarjes mbërriti edhe policia, e cila u lajmërua nga të zotët e lokalit.

Ndërkohë dhëndri u dërgua për mjekim në spital, për shkak të dëmtimeve të marra.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 11

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/10/2018 - 12:36

Drejtori i një shkolle në Singapor, një ndër shtetet me nivelin më të lartë të arsimit në botë, u ka dërguar këtë letër fantastike prindërve të nxënësve të shkollës së tij!

Lexojeni:

Postuar: 18/10/2018 - 12:06

Shkon të hajë një drekë të mirë, por del i rrahur keq, me hundë të gjakosur dhe tre brinjë të thy

Postuar: 18/10/2018 - 11:54

Një ish-rreshter i Forcave Ajrore, i cili pretendonte se kishte parë fotografi sekrete të alienev

Postuar: 18/10/2018 - 11:44

Ka shumë njerëz që gjatë natës zgjohen disa herë nga gjumi dhe e kanë të nevojshme të shkojnë në

Postuar: 18/10/2018 - 11:39

Një mësuese në Britani, akuzohet për buzim seksual me një nxënësin e saj.

Postuar: 18/10/2018 - 11:32

Në një hulumtim, pacientëve të cilëve u është ngadalësuar transporti i materieve nga organet e tr

Postuar: 18/10/2018 - 11:24

Një qytet në Kinë po planifikon ndërtimin e një hëne artificiale e cila do të ndriçojë qiellin de