BREAKING NEWS

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja cilit koalicion do t’i bashkohet për zgjedhjet e 25 prillit

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja
x

Lifestyle

Diçka e rëndësishme do të ndodhë në jetën tuaj duke nisur nga sot/ Astrologe Meri Shehu jep lajmin e mirë për këto shenja të horoskopit

Diçka e rëndësishme do të ndodhë në jetën

Ide te reja na presin sipas planeteve dhe fuqi krijuese për të dalë nga bllokimi apo situatat e fshehta që na mbajnë peng, shprehet astrologe Meri.

Dashi

Nje shoqe apo nje shok ju ka magjepsur dhe po ju mban ne rrezen e ndikimit duke ju krijuar nje ambient pak jashte realitetit duke u argetuar me prezencen tuaj

Demi

Nje pozicion pune qe keni arritur sot duhet te mbyll ciklin e vete dhe ju duhet te hidhni rrjetat per nje hapje te re apo aventure te re drejt qellimit perfundimtar

Binjaket

Ju keni vertet nje ndikim sot nga dikush qe jeton larg jush qe te ndermerni nje udhetim apo te futeni ne nje marrredhenie te re erotike per te ndryshuar komplet situatat ekzistuese

Gaforrja

Nje mundesi qe do ju krijoj dikush do kete te beje me nje takim romantik i cili ju nxjerr per momentin nga rruga juaj dhe ju fut ne pushime, por edhe ne ndryshim jete

Luani

Cdo njeri qe ju ka mbajtur peng apo ju ka fshehur jo vetem per interesin tuaj, por edhe te tij apo saj sot do detyrohet te hapi mundesi qe ju te largoheni

Virgjeresha

Do beheni me eksplorues dhe me te interesuar te lini nje pozicion te qete qe nuk po ju jep dicka te re ne lidhje me punen por edhe me jeten personale

Peshorja

Do jeni komplet te lidhur me ndjenjat, natyren dhe mundesine per te shijuar nje romance edhe large gjerave tuaja serioze apo qellimeve tuaja te verteta

Akrepi

Shtepia juaj do behet ishulli me i bukur ku mund te beni gjithcka dhe te rinovoni ndjenjat tuaja. Nje ndikim erotik do ju zbukuroj diten dhe nje mendim per te bere nje ndryshim te madh ne menyren e jeteses

Shigjetari

Sot do jeni ne rruge apo ne udhetim apo ne kerkim te njerezve qe mendojne njelloj si ju dhe qe duan per momentin te gjejne dashurine e jetes dhe te perparimit

Bricjapi

Sot do shikoni se dikush ju ka mbajtur peng nje mundesi ne ceshtjet ekonomike por edhe personale. Do arrini ne nje sukses pasi te cliroheni me veten tuaj

Ujori

Sot Aferdita dhe Calypso ne shenjen tuaj do fshehin dhe do hapin dicka te rendesishme ne jeten tuaj pa e marre vesh njeri. Por e sigurt qe talentet dhe energjia juaj do vihet ne veprim

Peshqit

Shume te fshehte do jeni ju por edhe te tjeret ne lidhje me ju. Nuk perjashtohet nje perballje rastesore me ata qe duan te ikin nga ju dhe me ju qe doni te ikni nga ata.