BREAKING NEWS

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda Klosit zbulon si qëndron e vërteta e 125 mijë eurove dhe deklarimeve të vëllait të ish-zyrtares

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda
x
BREAKING NEWS

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon çfarë ka ndodhur me ish-ministrin

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon
x
BREAKING NEWS

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela Gugallja. Ja në çfarë vendi të botës është ndaluar

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela
x
BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x
BREAKING NEWS

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e Alda Klosit? Ja si përgjigjet avokati i ish-zyrtares

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e
x
BREAKING NEWS

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi bashkëpunëtores së tij pas shpalljes “non grata”, fton militantët të “rrethojnë” Kuvendin dhe dërgon “kamikazë” te shtëpia e Ramës në Surrel

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi
x
BREAKING NEWS

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon menjëherë avokati i saj: Ka pasur një debat të gjatë në këtë seancë. Ja versioni që ka dhënë Rozeta Dobi për herë të katërt

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon
x
BREAKING NEWS

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu gjetën mbi 500 mijë euro cash në banesë

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu
x

Lifestyle

"Dikush nga e kaluara do kthehet"/ Vjen paralajmërimi që Meri Shehu bën për këtë shenjë horoskopi

"Dikush nga e kaluara do kthehet"/ Vjen paralajmërimi që

Dashi

E kaluara dhe e tashmja takohen sot ne shenjen tuaj me henen e plote ne Binjak !

Demi

Nje ceshtje ekonomike mbyllet dhe hapet nje etape e re !Por mbyllja eshte e sikletshme dhe do dipllomaci !

Binjaket

Nje nyje ne jeten tuaj duhet sqaruar sot e keto dite !Dikush qe ju bezdis duhet te hesht ose te largohet !Dhimbje trupi dhe koke sot !

Gaforrja

Nje prapaskeni mund te dal ne menyren me te keqe !Kujdes me punen dhe shendetin !

Luani

Per ju hena e plote ne Binjak ju rikthen ne nje ceshtje qe duhet zgjidhur pasi nuk po ecni dot para ne dashuri e qellime !

Virgheresha

Sot hena e plote ne Binjak eshte nje premtim per te ardhmen por qe mbart nje dhimbje dhe nje lufte !

Peshorja

Per ju nje hap mbrapa dhe nje hap para sidomos ne udhetime e kontaktet me jashte !Nuk mund te dilni te pavarur ne nje vend !

Akrepi

E kaluara duhet te iki ne detyrimet qe i keni ekonomike !E ardhmja hapet e re dhe premtuese !

Shigjetari

Nje konflikt ne cift ngelet si pengese per te ecur perpara !Nje nyje qe duhet zgjidhur ne nje marredhenie personale sot !

Bricjapi

Puna do kete nje tendence te jape lajme te mira por e kaluara ju tregon se keni detyrime dhe lodhje !Kujdes shendetin dhe sherret ne pune !

Ujori

Dashuria ka nje intensitet dhe nerv ne menyren se si duhet te veproni !Dikush nga e kaluara luan rol te madh ne te ardhmen ne dashuri e projekte !

Peshqit

Per ju familja dhe nje ceshtje konfliktuale aty beenda do bejne diferencen Kujdes marredheniet me vellezrit apo te afermit !