BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Lifestyle

Disa momente do iu rikthejnë në të kaluarën! Meri Shehu parashikon ngjarje të reja për secilën shenjë të horoskopit

Disa momente do iu rikthejnë në të kaluarën! Meri Shehu

Këtë të shtunë dhe të diel do kemi ngjyrime karmike. Do kemi ndikime me lidhjen jugore te Henes. Kjo do na coj ne ngjarje Karmke te se kaluares te gjithe njerezimit, te shoqerise dhe te individit. I kemi mbivleresuar mundesite e deri tanishme. Trajtat e udheheqesve te politikes qe ne adhurojme ngjajne te vogla per ta mbeshtetur njeriun. Do kthehemi tek kujtimet e se kaluares nga e kemi prejardhjen dhe nuk do kemi me nevoje per ndermjetes. Vetja jone superiore e vetmja qe do ta di te verteten, shprehet Meri.
Dashi
Kjo fundjave do jete e rendesishme pasi do takoni dike me influence ne jeten tuaj dhe qe do ju kthej pas ne disa projekte apo ne disa udhetime qe i keni lene pergjysem. E kaluara do ju ndihmoj me shume se e tashmja

Demi
Me sa duket kujtimet nga nje marrdhenie para disa vitesh apo nje dhjetevjecari do ju rikthehen ne memorie dhe do ju kujtojne cfare keni dashur vertet ne nje lidhje apo nga nje person. Momenti eshte te beni pas tashme

Binjaket
Nuk do ta shikoni me partnerin tuaj ne cift si e ardhmja e jetes suaj te perbashket. Madje do ta lini pezull marrdhenien duke ju shmangur shume bisedave dhe planeve te perbashketa

Gaforrja
Do ndjehni si te ngecur ne kohe ku jeta juaj do ju duket si e pakuptimte apo e pamundur per te ecur perpara. Ndoshta kujtimet e se kaluares do ju ndihmojne te gjeni rrugen e vertete

Luani
Te ecesh para duke ecur mbrapa ky si koncept do ju shoqeroj ne kete periudhe. Para jush nuk do keni asnje ikone te qarte te marredhenieve dhe mundesive. Pra do rrezikonit shume nese perparonit

Virgjeresha
E ardhmja juaj mund te jete nje familje qe keni dashur ne te shkuaren ose kujtimet e bukura te nje familjeje. Per kete keni nevoje te mbylleni me veten tuaj dhe te gjeni rrugen e humbur ne universin e mendimeve kontradiktore

Peshorja
Kthimi pas ne kohe do jete i rendesishem edhe per ju ne lidhje me disa vendime qe duhet te rinovoni ne aspektin studimor apo ne lidhje me nje rruge me te shkurter qe mund t'ju conte me larg

Akrepi
Kujtimet e veshtira ne planin ekonomik dhe mbijetesa ne te shkuaren do ju sjellin ne mendje qe te perparoni keni nevoje te ktheheni pas dhe te rregulloni nje tulle te vene shtrember ne punen tuaj

Shigjetari
Ju vetem ne filma mund te ktheheni pas por sot memorja juaj do ju kthej pas ne kohe per te zgjidhur nje problem te koklavitur personal. Zgjidhjen e keni me vete mjafton te riktheheni ne kohen e duhur pas

Bricjapi
Nje ngerc psikologjik i cili lidhet me pengesat rrethanore do filloj te clirohet duke ju treguar pas shume kohesh sendin me vlere qe e kishit humbur dhe po e kerkonit

Ujori
Pas apo para ne kohe ju do arrini te merrni energjine e dimensioneve qe na rrethojne dhe mund te hapni nje dritare te re ne jeten tuaj. Por me cmimin qe nuk e dini cfare ajri do thithni

Peshqit
Nese besimi ju therret dhe ktheheni pas ne kohe per ta betonuar atehere kjo do jete edhe forca juaj per te ecur perpara. Pasi shume gjera jane ngaterruar rruges dhe jeni plotesisht si te braktisur.