BREAKING NEWS

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i bllokon fondet me vendim të prerë (Përplasja mes organizatës dhe Kongresit)

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i
x

Lifestyle

Disa situata nuk do jenë në favorin tuaj! Meri Shehu parashikon ndryshime tek këto shenja të horoskopit

Disa situata nuk do jenë në favorin tuaj! Meri Shehu parashikon

Astrologia, Meri Shehu ka publikuar parashikimin e horoskopit, duke theksuar se për shumë shenja gjëra të rëndësishme të momentit do jene memoria e mirë dhe kthimi tek e kaluara.

Dashi

Mendimi juaj tashme do kete te beje me shume me njerez te afert apo bashkepunime me familjaret. Nuk perjashtohen ndryshime vendi shtepie apo ndërtime.

Demi

Do keni kontakte me persona qe do ju lidhin me shume ndjenjat dhe emocionet se sa vete qellimi i puneve apo shoqëria.

Binjaket

Tashme fushbeteja juaj do jete e lidhur me ekonomine por ne nje menyre shume emocionale apo me pune qe mbartin risk emocional apo me ceshtje nga e kaluara.

Gaforrja

Ka ardhur momenti qe te jeni me ne qender te vemendjes apo qe idte dhe planet tuajaja te mirëkuptohen. Do jeni me shume te dashur ne komunikim apo lidhje se zakonisht.

Luani

Do futeni ne nje moment shume krijues apo me pune qe duan mendim llogjik dhe ndjenje. Kjo do ju beje pak me shume te brendshem dhe ne te njejten kohe me te dobet ndaj kundershtareve.

Virgjeresha

Tashme do kekrkoni me detyrim nje mik apo shok qe ju qeteson psikologjikisht apo qe ju kupton dhe shpreh ndjenje ne punen apo marredhenien qe ka me ju.

Peshorja

Do viheni ne krye te shume puneve apo detyrave pasi ne baze te ekuilibrit qe ju karakterizon do tregoni edhe karizmen e afrimitetit me publikun.

Akrepi

Kontaktet me jashte vendit do shtohen por edhe do behen me familjare me ju si mundesi bashkepunimi apo takimi Me sa duket bota ka nevoj per ju

Shigjetari

Do keni shume kontakte dhe levizje qe do lidhen me ceshtje pune dhe ndjeshmeri qe do ju bejne te zhvilloni aktivitete qe mund te kene te bejne me natyren apo kafshët.

Bricjapi

Merkuri perball shenjes tuaj ne Gaforre do kerkoj nga ju me shume vemendje apo ndjenje ne vendimet qe duhet te merrni si ne jeten bashkeshortore ashtu edhe ne maredhenie me te tjerët.

Ujori

Do filloni nje pune intereante e cila pervec teknologjise do kerkoj edhe aftesite tuaja bindese me publikun por qe kerkojne ndjenje dhe pasion.

Peshqit

Dashuria do kete te beje me ju shume ne kete periudhe ne forme komunikimi nostalgjie ndjenjash dhe kontakti Do kekroni me ngulm njerez me ndjenja te forta apo nga e kaluara.