BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Lifestyle

Dita më me fat e muajit tetor për secilën shenjë të horoskopit

Dita më me fat e muajit tetor për secilën shenjë të

Kjo vjeshtë ka shumë ndryshime dhe zhvillime astrologjike dhe sipas astrologëve, tri shenja të zodiakut janë më të preferuarat e yjeve në muajin tetor. Ndërkaq, zbuloni ditën më me fat për muajin tetor:

Dashi/23 tetor

Këtë ditë mund të ndodhin gjëra që nuk i prisnit fare, prandaj shënojeni dhe jetojeni maksimalisht.


Demi/18 tetor

Dita ideale për të marrë vendime dhe për të vepruar në lidhje me ëndrrat tuaja. Përdorni kreativitetin si guidë dhe mos harroni të manifestoni.

Binjakët/29 tetor

Kjo ditë do t’ju kujtojë sesa e rëndësishme është të veproni sipas qëllimeve tuaja dhe t’i thoni PO mundësive që ju jepen.

Gaforrja/19 tetor

Mund të marrësh ndihmë nga dikush për të arritur shumë larg. Krijo objektiva të reja, përgatitu dhe planifiko.

Luani/ 24 tetor

Do të bëni premtime dhe do të mendoni më afatgjatë për lidhjen me njeriun që keni pranë zemrës.

Virgjëresha/3 tetor

Do të ndiheni e rilindur, sidomos në aspektin e dashurisë dhe kreativitetit.

Peshorja/24 tetor

Nëse po mendoni të bëni serioze marrëdhënien tuaj, mos kini frikë të merrni hapin të parët. Është koha e duhur për të bërë disa premtime.

Akrepi/15 tetor

Dita më e mirë për t’u përballur me gjëra që ju kanë penguar rrugën tuaj gjatë gjithë kësaj kohe.

Shigjetari/29 tetor

Eksploroni sensualitetin tuaj dhe lidhuni më shumë me gjëra që ju japin kënaqësi.

Bricjapi/19 tetor

Dëgjoje zemrën! Kapni shanset dhe shijojeni ditën maksimalisht

Ujori/21 tetor

Sigurohuni të reflektoni në lidhje me mësimet që keni marrë për të arritur ku jeni sot.

Peshqit/3 tetor

Mos kini frikë të lëvizni gjatë kësaj dite, pasi mund të përballeni me një mundësi të artë.