BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Lifestyle

"Ditë të zeza ju presin"/ Meri Shehu jep lajmin e keq për këto shenja horoskopi

"Ditë të zeza ju presin"/ Meri Shehu jep lajmin e keq

Dashi

Do jeni shume te ashper sot ne lidhje me ndjenjen tuaj duke u futur ne cdo detaj dhe se fundmi nuk do merreni me ndjenjen por me detyrimin per te bere dicka Pra do ju impnoheni njerzve qe doni ne jeten tuaj personale apo pune.

Demi

Nje dite e veshtire kjo e sotmja per marrdheniet ne cift Mund tju presi nje ndarje apo ftohje e madhe e cila do pasohet nga nje Dimer i madh ne jeten personale

Binjaket

Pergjegjesit dhe detyrimet morale nuk do ju lejojne sot te shijoni diten nen driten eqirinjeve apo te enderroni per pasionin e madh ne jeten tuaj Nje problem ligjor ju largon nga dikush qe e doni

Gaforrja

Kjo dite eshte e veshtire edhe per ju ne lidhje me ndjenjat dhe eritzmin Dicka e pakontrroluar dot nga ju sot mund te shkoj keq dhe te keni edhe ju nje ndarje apo ftohje ne marrdhneie Ana ekonomike do lozi rol te madh Ne disa raste do zgjidhni njeriun me leke

Luani

Keni nje problem familjar i cili mund te perhaper ne krize ne marrdhenie ne pergjithesi Mund te keni kriza ne martese apo ne bashkepunime te rendesishme

Virgjeresha

Do vini kushte shume te forta shpirterore per nje lidhje erotike dhe nuk do shijoni dot pasionin dhe erotizmin e momentit Kerkoni pergjigje te prera dhe serioze dhe kjo do ta terheqi large litarin e marrdhneieve

Peshorja

Ne jete kemi ardhur te marrim dhe te japim Por ju do ta keni te veshtire sot te jepni pasi mesa duket ndjeheni te pasigurt dhe nuk besoni aq shume ne lidhjen tuaj Mund ti jepni fund nje lidhje shume vjecare

Akrepi

Kushtet nuk jane kaq te favorshme per nje takim te bukur pasi ju keni shume pasion per te dhene por te tjeret qe doni ju jane ne fazen e seriozitetit dhe te mendimit te ftohte

Shigjetari

Duhet te kuptoni ndjenjen tuaj per dike qe ta arrini te silleni ashtu sic duhet Por sot jeni ne ngerc shpirteror pasi ndyshe ndjeheni dhe ndryshe silleni Ne stilin tuaj optimist sot do mbizoteroj kritika dhe e ftohta

Bricjapi

Ndoshta do ta pranonot tek te tjeret lumturine dhe pasionin dhe per vete do beheshit kritik me kohen qe ka kaluar dhe nuk do ta pranonit te humbnit me kohe me flertime e pasione pa gje konkrete

Ujori

Ju ne fakt keni fatin te merrni prane jush pasionin tuaj dhe ta perdorni per fushtae karriere dhe publiciteti por edhe per jete erotike te bukur Po dicka ju frenon dhe nuk po e hapni driten jeshile per nje lidhje te bukur apo per nje falje ndaj partnerit qe ka gabuar ndaj jush

Peshqit

Jemi ne nje moment ku duhet te vendosni per nje marredhenie ne doni ta kaloni ne dashuri apo te ngeleni shok e miq Kjo pasiguri ju bene nervoz te ftohte dhe kritizer jo vetem te vetes tuaj por edhe te te tjereve qe marrin jeten me qete Kujdes ne nje lidhje shume vjecare pritet nje largesi qe fillon nga ju.