Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Djali u transformua në vajzë vetëm për t’i hequr mendjen ‘fiksimit’ të vjetër

Postuar: 20/06/2018 - 20:08

Ai ka lindur djalë, quhet Aron, por gjithmonë e ka ndjerë se ka lindur në trupin e gabuar. Aron ishte 18 vjeç kur kishte fiksim Jared Norris, por ky i fundit nuk e kishte pranuar. Aron vendosi të kthehej në femër dhe për 7 muaj iu nënshtruar terapisë së ndryshimit të hormoneve.

Dy vite më vonë, Aron i cili tanimë mban emrin Erin Anderson u kthye në një femër super seksi që ja hoqi trurin fiksimit. Komunikimi mes tyre nisi nga një pëlqim që Jared i bëri në Instagram.

“Ajo do që të duket më shumë femër, por për mua është e bukur”, u shpreh Jared.

“Para se të takohesha me Jared, kam patur takime me të tjerë, por asgjë nuk ndodhi sepse kishin frikë t’i tregoja familjes ose miqve të tyre se isha transgjinore. Jared nuk kishte frikë, ai i tha familjes së tij se jam trans dhe nuk i intereson çfarë mendojnë të tjerët.”, u shpreh Erin, 22 vjeçare.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2018 - 23:59

Mund edhe mos të harxhoni shumë të holla për bizhuteri. Ato mund t’i krijoni dhe vetë në kushte shtëpie.

Më poshtë është video me disa këshilla të vlefshme se si mund t’i bëni ato

Postuar: 18/07/2018 - 21:22

Adam Curlykale ka 90% të trupit të tij të mbuluar me tatuazhe dhe gjithçka me bojë të zezë.

Postuar: 18/07/2018 - 21:04

Ka disa femra, të cilat nuk i thonë kurrë “jo” seksit.

Postuar: 18/07/2018 - 20:41

Pa dijeninë e gruas, ishte regjistruar në një chat takimesh, por takimi i fundit i doli një sur

Postuar: 18/07/2018 - 20:24

Për të pirë ujë në Vjosë apo për të kërkuar ushqim?

Postuar: 18/07/2018 - 20:16

Një thesar i madh diamantësh është zbuluar se gjendet në thellësi të planetit tonë.

Postuar: 18/07/2018 - 20:05

Nëna e një vajze të vogël vetëm 3-vjeçare kaloi tmerrin më të madh të jetës së saj kur vogëlushja