BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Lifestyle

Çdo gjë që dëshirojnë e marrin/ Femrat që iu përkasin këtyre 3 shenjave të horoskopit, i pret një e ardhme e ndritur

Çdo gjë që dëshirojnë e marrin/ Femrat që iu

Astrologët besojnë se femrat e lindura në këto tre shenja të zodiakut kanë vullnet dhe këmbëngulje. Gjithçka që imagjinojnë dhe dëshirojnë e marrin. Ata dinë të parashikojnë të gjitha lëvizjet dhe të ardhmen e tyre.

Virgjëresha

Këto femra dinë t’i kushtojnë vëmendje detajeve dhe gjërave të vogla. Ata flasin për diçka vetëm nëse janë 100% të sigurt për të. Nëse Virgjëresha thotë diçka, atëherë kështu është. Ajo e di rrugën e duhur për të arritur ambiciet. Nëse ajo nuk është e sigurt, ajo kurrë nuk do të ndërmarrë hapa të pasigurt dhe të rrezikojë.

Si asnjë tjetër, këto gra janë në gjendje të ndiejnë dridhjet e botës përreth tyre. Ju duhet t’i dëgjoni fjalët e tyre me shumë kujdes. Virgjëreshat kanë një intuitë të fortë dhe shpesh ndiejnë rrezikun e afërt ose një rrethanë të mirë.

Akrepi

Kjo shenjë e zodiakut beson gjithmonë në “gjurmët” e intuitës së saj. Intuita e Akrepit nuk tradhton kurrë. E njëjta gjë vlen edhe për vlerësimin e saj, ndaj në botën e biznesit ata dinë të kuptojnë se ku i pret fitimi dhe ku është gabimi. Akrepi gjithmonë ndjen se ku dhe kur duhet të shfaqet.

Ata krijojnë lehtësisht njohje dhe kontakte. Shumë shpesh ata arrijnë të përdorin gjurmët e fatit. Mendimet, fjalët dhe veprimet e saj janë të përqendruara në ambiciet që ajo aspiron. Ajo nuk do të ndalet derisa të marrë atë që dëshiron.

Peshqit

Shumë shpesh femrat e lindura nën këtë shenjë kanë energji të pabesueshme. Mënyra e tyre e jetesës është shpesh mrekullibërëse, por atë që synojnë, e arrijnë. Ëndrrat e saj janë realiteti i saj. Ajo është shumë romantike dhe imagjinative, por edhe racionale kur duhet.

Është empatike dhe shumë emocionale, ndihmon të tjerët, por nuk i lë pas dore nevojat dhe misionin e saj jetësor. Ajo ka forcë të jashtëzakonshme. Shpesh thuhet se Peshqit janë shenja me inteligjencën emocionale më të zhvilluar. Kur angazhohen për diçka, ata nuk heqin dorë derisa ta përmbushin atë.