BREAKING NEWS

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia, zjarrfikësit shpëtojnë mrekullisht...

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë për ish-efektivin e policisë: Na del të jetë...

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x
BREAKING NEWS

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës dosjen e spiunit, dekretimi i Begajt, flirtet me Ramën dhe ambasadoren Kim xhindosën kreun e “Foltores”

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës
x

Lifestyle

Do habiteni! Miqtë tuaj e kanë vërtetuar tashmë, 3 shenjat e Horoskopit me më shumë humor

Do habiteni! Miqtë tuaj e kanë vërtetuar tashmë, 3 shenjat e

Humori është një nga virtytet më të mëdha të një personi dhe të disa shenjave të zodiakut dhe kjo nuk mund të diskutohet. Kush nuk do të donte një mik, partner apo koleg në jetën e tij me sens humori, në mënyrë që të shijonte lehtësisht çdo shaka tonë?

Humori na bashkon dhe na bën të dashurohemi sipas hulumtimeve. Por kush janë 3 shenjat më gazmore të zodiakut?

Gaforrja

Gaforrja e ndjeshme kap humorin e bashkëbiseduesit dhe nëse gjen një kundërshtar të denjë, zbulon madhështinë e tij. Pas fasadës së ndjeshme, Gaforrja ruan edhe një inteligjencë të madhe emocionale, të cilën e shpreh shpesh me humorin e tij gjenial.

Ajo nuk është e shkujdesur, nuk është kurrë ajo që mund ta quajmë “shpirti i grupit”, por ka aftësi për të shkëmbyer shaka thumbuese dhe humori është shumë i zhvilluar.

Virgjëresha

Mund të habiteni nga futja e Virgjëreshës në një listë të tillë, por e vërteta është se kjo shenjë ka një sens humori shumë të veçantë. Kjo është një shenjë shumë e rreptë, e cila është mësuar të kritikojë dhe të jetë e rreptë me ata që e rrethojnë, por edhe me veten.

Kjo situatë bën që ajo të ketë sarkazëm dhe vetëpërçmim të tmerrshëm. Për këtë arsye, nëse dëgjoni një vetë-tallje të Virgjëreshës, patjetër që do të jetë e paharrueshme.

Ujori

Cinik dhe i papërpunuar, Ujori ka gjithmonë shprehjen e duhur për momentin e duhur. Ujori është matësi i humorit të errët dhe karakterizohet nga aftësia për të treguar shaka, duke mbetur gjithmonë shumë serioz.

E gjithë jeta e tij bazohet dhe mbështetet nga humori i tij i mirë dhe fjalimi i duhur, gjë që e bën atë veçanërisht të dashur nga ata që e rrethojnë.