BREAKING NEWS

Çfarë është aplikacioni ku flisnin Rama-McGonigal? Evi Kokalari zbardh detajet: Përdoret nga CIA

Çfarë është aplikacioni ku flisnin Rama-McGonigal? Evi
x
BREAKING NEWS

"McGonigal, djallëzor si Putini", deklarata e fortë e ish-të dashurës së ish-zyrtarit: Tradhtoi FBI-në për para

"McGonigal, djallëzor si Putini", deklarata e fortë e
x
BREAKING NEWS

Rrëfimi ish-të dashurës së McGonigal, Bushati: Dëshmia e sotme tregon që miqësia me Ramën ishte e fortë

Rrëfimi ish-të dashurës së McGonigal, Bushati: Dëshmia
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Shqipëria ka hyrë në historinë drejt bashkimit etnik, është koha jonë

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Shqipëria ka hyrë
x
BREAKING NEWS

"Çantën e mbushur me para", ish-e dashura zbulon se çfarë i tha ish-zyrtari i FBI-së

"Çantën e mbushur me para", ish-e dashura zbulon se
x
BREAKING NEWS

“E nisa e dehur”/ A është penduar? Ish-e dashura e McGonigal rrëfen si fundosi ish-agjentin

“E nisa e dehur”/ A është penduar?  Ish-e dashura e
x
BREAKING NEWS

Çfarë i tregoi FBI-së për Shqipërinë? Ish-e dashura e Mc Gonigal tregohet e prerë në përgjigjen e saj

Çfarë i tregoi FBI-së për Shqipërinë? Ish-e
x
BREAKING NEWS

Serbia po njeh pavarësinë? Komunikata zyrtare po shpërndahet me shpejtësi në rrjet: Republika e Kosovës...(FOTO)

Serbia po njeh pavarësinë? Komunikata zyrtare po shpërndahet me
x

Lifestyle

Do iu buzëqeshë fati! Këto janë shenjat e horoskopit që do të bëhen milioner në muajin tetor

Do iu buzëqeshë fati! Këto janë shenjat e horoskopit që

Vjeshta po vjen për disa ditë përgjithmonë me tetorin që po afron plot surpriza dhe suksese financiare për disa shenja të Horoskopit.

Sipas yjeve, muaji i ri që po vjen do të krijojë kushtet e duhura për të përmirësuar situatën tonë të punës dhe për të qenë më të kënaqur. Tre shenja do të shohin gjithashtu të ardhurat e tyre të rriten dhe përpjekjet e tyre të shpërblehen.

Le të shohim në detaje se cilat shenja të Horoskopit janë të favorizuara dhe do të kenë sukses të madh financiar në tetor:

Demi

Personi i parë me fat në listë është Demi! Muaji që nis pas pak ditësh do jetë shumë interesant nga ana profesionale dhe do sjellë zhvillime dhe ndryshime të këndshme në jetën tuaj. Do ju shfaqen mundësi të reja bashkëpunimesh që do ju duken shumë joshëse, ndërkohë që do të favorizohet çdo zgjerim në aktivitetet e biznesit. Ndiheni produktiv, kreativ dhe shumë ambicioz dhe jeni gati të pretendoni atë që meritoni në punën tuaj. Pas datës 2 tetor kur Mërkuri të kthehet në rrugën e duhur, vonesat në planet tuaja do të ndalen dhe do të keni të gjithë favorin për të arritur qëllimet tuaja.

Bricjapi

Dhe për ju Bricjapët, tetori do të jetë një muaj shumë i mirë, veçanërisht për biznesin tuaj. Do të bëni ndryshime në mënyrën se si i trajtoni rastet dhe do t’ju funksionojë. Ju jeni punëtor, perfeksionist dhe inteligjent dhe dini t’i drejtoni gjërat në drejtimin që ju përshtatet dhe tani do të keni fatin në anën tuaj për të arritur atë që dëshironi në punën tuaj dhe më në fund do të merrni bonusin që keni kërkuar prej kohësh, një pozicion dhe një rrogë më të mirë!

Peshqit

Profesionalisht, në tetor do të jeni pak të lodhur, por fundi i muajit të ardhshëm do t’ju gjejë me të ardhura mjaft të rritura në krahasim me tani. Do të keni surpriza të këndshme këtë muaj në vendin tuaj të punës dhe do të shfaqen njerëz që do t’ju japin ndonjë ide apo ndonjë ndihmë me të cilën do të largoheni financiarisht dhe profesionalisht. Vetëm kini kujdes, tani duhet të rregulloni orarin tuaj në mënyrë që të keni hapësirë ??për të punuar në atë që keni në mendje. Kjo do t’ju ndihmojë të rrisni të ardhurat tuaja në fazën tjetër.