BREAKING NEWS

Kryeministri Rama ‘ngre’ traun, hapet zyrtarisht rruga e rëndësishme në vendin tonë (VIDEO-LIVE)

Kryeministri Rama ‘ngre’ traun, hapet zyrtarisht rruga e
x
BREAKING NEWS

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe ka një lutje për të gjithë: Më është rikthyer sërish tumori në tru. Të mërkurën do duhet prapë me u përballë mes jetës edhe vdekjes!

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Lifestyle

Do jeni me shumë fat! Dielli arrin në këtë shenjë horoskopi: Pasionet, dëshirat dhe dobësitë forcohen

Do jeni me shumë fat! Dielli arrin në këtë shenjë

Që prej kësaj fundjave, Dielli ndryshon lëkurë, stil dhe energji. Do të kalojë nga atmosfera e lehtë e shenjës së Peshores në një më të fortë dhe më intensive të të jetuarit dhe të të interpretuarit të momentit, do të kalojë pra, në Akrep. Gjithçka ndryshon dhe modifikohet: nga një periudhë kohore e ekuilibruar dhe me gjëra të lehta, tashmë Dielli na çon në një dimension më intensiv, ku pasionet, dëshirat dhe dobësitë amplifikohen dhe vendosen në plan të parë gjithmonë.

Akrepi është në një periudhë qartësimesh me veten dhe deri në fund të vitit mund të mbështetet tek miqësia e çmuar e Jupiterit që do t’i sjellë fat dhe shumë zbavitje.

Veç të tjerash, Marsi është shumë pranë, duke dhuruar forcë të madhe dhe pasion. Përveç akrepit, nga ky spostim do të përfitojnë edhe Dashi, Gaforrja, e Bricjapi, shenja që do të bëjnë paqe me forcat e jetës. Peshorja do të jetë më e qetë, më e tërhequr, por është më mirë kështu.

Demi, Luani dhe Ujori do të duhet të përmirësojnë mënyrën si shprehen dhe të tregojnë interes dhe përfshirje me njerëzit që duan, që jetojnë bashkë me ta.

Binjakëve do t’ju vijë spontanisht dhe do ta kenë të thjeshtë të merren me gjëra të vogla, Virgjëresha do të gjejë dëshirën dhe kapacitetin për të komunikuar, për të tërhequr gjithë vëmendjen drejt vetes. Shigjetari do t’i ngadalësojë pak gjërat, kurse Peshqit do të shijojnë një performancë fizike dhe një mirëqenie më të mirë.