BREAKING NEWS

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Nga Enegjitika, te Ekonomia e Shëndetësia, ja kush do i fus në burg punonjësit e administratës

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur
x
BREAKING NEWS

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do kapej kurrë", analisti Mërtiri del me deklaratën e fortë: Tahiri i di bëmat e Ramës, ndaj kryeministri nuk e shet dot

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do
x
BREAKING NEWS

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri", Klodiana Lala denoncon standarin e dyfishtë të gjykatave, avokati i ish-ministrit e 'kërcënon' hapur: Të isha në studio do flisnim ndryshe

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri",
x
BREAKING NEWS

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin ndaj Tahirit: Lirimet para kohe me kusht ndodhin rrallë, nuk do përbënte lajm nëse...

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin
x
BREAKING NEWS

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar nga Basha dhe Alibeaj"? Bardhi flet për 'fatin' e tyre dhe habit me deklaratën: Nuk janë problem i përçarjes

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar
x
BREAKING NEWS

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të ftohtë’ qeverinë: Vendim luksi, thjesht kërkoni një ministër në burg si rezultat të drejtësisë

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të
x
BREAKING NEWS

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Ju tregoj provën e fortë që mund të rikthejë në qeli Tahirin

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del
x
BREAKING NEWS

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat e bujshme nga arrestimi i zyrtares së lartë të Shëndetësisë

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja
x

Lifestyle

"Do ju hapen probleme"/ Meri Shehu jep lajmin e keq për këtë shenjë horoskopi

"Do ju hapen probleme"/ Meri Shehu jep lajmin e keq për

Dashi
Vaxhdon nervozizmi familjae !Dikush i afert mashkull ju ngaterron ne familje e ju ve ide nervoze e xheloze!

Demi
Nje debat mund tju prishi qetesine !Kujdes ne udhetime mos merrni me shume se duhet hov !

Binjaket
Keni nje deshire te madhe per te fituar para dhe kjo do ju hap probleme aty ku juk e prisni !

Gaforrja
Marsi ne shenjen tuaj behet dominant dhe ju heq qejfin per te qene te qete por doni sherre e debate !

Luani
Nje person i familjes po vepron ne fshehtesi kunder puneve tuaja !Ndoshta kjo duhet sqaruar per efekt qellimesh apo strategjie !

Virgjeresha
Keni nje mundesi te veproni shpejt ne lidhje me nje ceshtje ligjore !Por nuk duhet te tregoni nervozizem ose padurrim !

Peshorrja
Nje epror ose partner ne cift mund te dal shume antagonist me ju ne kete periudhe dhe nuk ju hap rruge !

Akrepi
Jeta juaj do intensifikohet ne shume jashte vendit Do keni me shume energji dhe veprim rezultativ !

Shigjetari
Keni shoenzine por edhe instikt fitues ne ekonomi !Jeta erotike do jete shume e fuqishme !

Bricjapi
Nje sulm antagonist nga nje bashkepuntor apo debat ne cift juk perjashtohet te ndodh akoma dhe sot !

Ujori
Do keni me shume veprim dhe dore te lire ne lidhje me punen dhe jeten e perditshme Do jeni shume aktiv !

Peshqit
Dikush do behet shume i ngjitur pas jush sidomos ne jeten erotike !Nuk ka menyra per ta perballuar !