Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Do ju ngel nëse nuk e bëni” mësuesja e gjimnazit i çonte nxënësve foto 'të nxehta', por nuk mbaron me kaq

Postuar: 20/05/2019 - 18:09

Një skandal me natyrë seksuale ka ndodhur një shkollë të mesme në Kolumbi. Së fundmi është zbuluar se një mësuese u ka kërkuar nxënësve të saj të kryenin marrëdhënie seksuale me të në këmbim të notës.

Yokasta M, 40 vjeç, kërcënonte nxënësit e saj duke u thënë se nëse nuk do të kryenin marrëdhënie me të do t’i ngelte.

Në disa raste mësuesja nuk kishte ngurruar as për të dërguar në WhatsApp edhe foto ku shfaqej nudo.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur mes janarit dhe prillit të vitit 2016, por është bërë publike vetëm tani. Kjo ndodhi pasi një prej prindërve pa mesazhet e saj në telefonin e djalit të tij.

Mësuesja rezulton të ketë qenë e martuar dhe bëhet me dije se burri i saj ka kërkuar divorcin menjëherë pas skandalit.

Pas arrestimit të saj një prej viktimave ka bërë publike në internet edhe një sërë mesazhesh “të veçanta” të marra prej mësueses.

Sipas të dhënave ajo i ftonte nxënësit në shtëpinë e saj ku dhe i detyronte të bënin seks me të.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 09:08

Jo të gjithë miqtë me përfitime janë aq me fat sa të bien në dashuri, kështu që shijoni momentin.

Postuar: 16/09/2019 - 15:57

Një nënë me tre fëmijë ka kaluar më shumë se tre javë në spital dhe ra në koma pasi iu shfaq sëmu

Postuar: 16/09/2019 - 15:36

Një mëngjes të hëne një grua në Oregon doli jashtë për një moment dhe pastaj ia mbathi me të katë

Postuar: 16/09/2019 - 13:56

Çfarë ka parashikuar kjo javë e shtatorit për ju?

Postuar: 16/09/2019 - 11:53

Një ngjarje që duket e pabesueshme, por është e vërtetë.

Postuar: 16/09/2019 - 07:02

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e ç